Volkan resmen Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, Ozan Tufan’dan sonra Volkan Şen transferini de bitirdi. Sarı-lacivertli kulüp, Volkan Şen'le 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

ntv.com.tr 14.08.2015 - 12:58

Volkan resmen Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, Bursaspor'da kadro dışı bırakılan oyuncu Volkan Şen ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.  

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada;

"Kulübümüz, geçtiğimiz yıl Bursaspor’da forma giyen milli oyuncu Volkan Şen ile 3 yıllık sözleşme imzaladı." denildi. 

OZAN VE VOLKAN'IN TRANSFER SÜRECİ
Ankara'daki TFF başkanlık seçiminde Ozan ve Volkan için yapılan başkanlar düzeyindeki görüşmeden sonuç çıkmamış ve Fenerbahçe bu defteri kapatmıştı. Ancak daha sonra Volkan Şen ve Ozan'ın transfer olmak istediklerini belirtmesi yeni bir dönemi açmıştı.

Ozan Tufan için bu kez Beşiktaş devreye girmiş, Ozan eski hocası Şenol Güneş'in de etkisiyle Beşiktaş'a yakınlaşmıştı. Transferde sona gelinmişti ki Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş arasındaki söz düellosu süreci bitirdi. Bursaspor cephesi artık Ozan'ı Beşiktaş'a satmamak konusunda kararlıydı.

Recep Bölükbaşı takımdan ayrılmak isteyen iki oyuncusu için Fenerbahçe'yle tekrar masaya oturdu. Bursaspor iki isim için 11,5 milyon euro istedi. Teklifi fazla bulan Fenerbahçe cephesi, "İki oyuncu için ayrı görüşelim" diyerek önce Ozan için pazarlıklara başladı.

Beşiktaş'ın yaptığı teklifin aynısını vererek Ozan'ı bitiren Fenerbahçe, ardından Volkan Şen için pazarlıklara girişti. Sarı lacivertliler, hem kulübü hem de oyuncu ile dün anlaşma sağladı. Bugün transferi resmiyete döken Sarı-lacivertliler, Volkan Şen ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Sayfa Yükleniyor...