'Volkan ve Sercan'ı bırakmak istemiyoruz'

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, Sercan ve Volkan’ın transferlerindeki son duruma açıklık getirdi.

22.06.2009 - 14:05

BURSA- Mesut Mestan, son günlerde spor kamuoyunda sıkça konuşulan Sercan Yıldırım ve Volkan Şen ile ilgili de ''Bizim şu an satmayı düşündüğümüz bir oyuncumuz yok. Ancak, çok cazip teklifler gelirse Bursaspor'un menfaatleri doğrultusunda düşünürüz. Ama dediğim gibi biz her iki oyuncumuzu da bırakmak istemiyoruz'' dedi

BURSASPOR ÇITAYI YÜKSELTTİ
Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, 2009-2010 sezonunda hedeflerinin geçen sezonki başarının daha üstüne çıkmak olduğunu söyledi.

Mestan, geçen sezonun özellikle ikinci yarısında aldıkları sonuçlarla ligi 6. sırada tamamladıklarını, Avrupa kupalarına katılma şansını az farkla kaybettiklerini hatırlattı.

Yıllardır sportif anlamda alınan başarısız sonuçların ardından geçen sezonki başarının yeşil-beyazlı taraftarlara büyük bir keyif verdiğini ifade eden Mestan, ''Bu da yeni sezon öncesi bizdeki beklentilerin çoğalmasına neden oldu. Bunun farkındayız. Hedefimiz geçen sezonki başarının daha üstüne çıkmak. Bu yönde hareket ediyoruz'' dedi.

Mestan, Bursaspor'un her zaman ligin zirvesine oynaması gerektiğini vurgulayarak, bunu da kentte birlikteliği sağlayarak başaracaklarını dile getirdi.

Bursaspor'un Bursa'nın tek takımı olduğuna dikkati çeken Mestan, ''Başkanımız son olarak kongre salonunda (Bekle bizi Avrupa) demişti. Artık bunun zamanı geldi. Türkiye'de örnek gösterilen taraftarıyla Bursaspor artık zirvelerin takımı olmalı. Transfer çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Hedefimiz doğrultusunda bize en yararlı olabilecek oyuncuları kadromuza katacağız. Yapacağımız nokta transferlerle başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum.'' dedi.

Mestan, transfer edilmesi düşünülen oyuncularla görüşmelerin devam ettiğini, ancak anlaşma sağlanana kadar bu oyuncuların isimlerinin açıklamayacaklarını belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...