West Ham'dan bir kanca daha!

Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz'a West Ham United bir kez daha talip oldu. Sarı-kırmızılılar'a menajerler aracılığı ile iletilen teklifte, İngiliz kulübünün 7 milyon Euro'yu gözden çıkardı.

Ntvspor 22.01.2016 - 19:12

West Ham'dan bir kanca daha!

Sezon başında West Ham United'ın Burak Yılmaz'la ilgilendiği iddiaları uzunca bir süre gündemi meşgul etmişti. Görünen o ki; Slaven Bilic'in takımı Galatasaray'ın golcüsü için bir kez daha sarı-kırmızılı kulübün kapısını çalmaya hazırlanıyor. 

Sarı-kırmızılılar'a menajerler aracılığı ile iletilen teklifte, İngiliz kulübünün 7 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ifade edildi. Galatasaray yönetimine şu ana kadar ulaşan resmi bir teklif bulunmuyor ancak sarı kırmızılılar 7 milyon Euro'ya sıcak bakıyor.

Galatasaray kulübü, menajerler aracılığı ile UEFA'nın finansal fair play kriterlerinden dolayı böyle bir teklife olumlu yaklaşabileceğini iletti. Sarı kırmızılılar, West Ham United kulübünden gelecek resmi teklifi bekliyor.

Daha önce Çin'den de teklif alan Burak Yılmaz, bu öneriyi Galatasaray'da mutlu olduğunu belirterek reddetmişti. Ancak Premier Lig'den gelen bu teklif karşısında Burak Yılmaz'ın yakın çevresiyle görüşüp bir karar vereceği vurgulandı.

Burak Yılmaz, geçtiğimiz hafta Medicana Sivasspor maçında TT Arena'da tribünlerin bir kısmı tarafından protesto edilmiş, ardından sarı kırmızılı taraftarlar Burak Yılmaz'a destek vermişti.

Sayfa Yükleniyor...