Woods dönüş hazırlığında

Eşini aldattığı ortaya çıkınca golfe süresiz ara veren Tiger Woods, parkurlara geri dönmeye hazırlanıyor. Bir süredir cinsel bağımlılıktan kurtulmak için tedavi gören Woods'un bu ay sonunda Arızona'da düzenlenecek bir turnuvaya katılması bekleniyor.

Ntvspor 06.02.2010 - 17:29

Woods dönüş hazırlığında

Tiger Woods'un Florıda'daki evinin önünde otomobiliyle yaptığı kaza büyük bir skandalın perdelerinin aralanmasını da beraberinde getirdi.

Woods, aldattığı eşinin golf sopalı saldırısına uğramış; ardından da bir garson ile yaşadığı yasak ilişki gazetelerin sayfalarını süslemişti.

Woods, skandalın patlak vermesinin ardından, "daha iyi bir baba ve eş olmak istediği" gerekçesiyle golfe süresiz ara verdiğini açıklamıştı. Ünlü golfçü bu açıklama sonrası, cinsel bağımlılıktan kurtulmak için Missisipi'deki bir klinikte rehabilitasyon gördü. Geçtiğimiz günlerde eşi Elin tarafından klinikten çıkarılan Woods, yeniden golf parkurlarına dönmek için gün sayıyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Woods'un bu ay sonunda Arizona'da düzenlenecek bir turnuvada boy göstermesi bekleniyor. Kariyeri boyunca 14 büyük turnuva kazanan Woods, golf tarihinin en büyük yıldızlarından biri olarak gösteriliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...