Yattara transferi menajerlere takıldı

Bursaspor ile prensip anlaşmasına varan Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara sağlık kontrolünden geçti. Ancak oyuncunun menajerlerinin çıkardığı sorun nedeniyle Bursaspor yönetimi transferden vazgeçti.

Ntvspor 30.06.2012 - 16:10

Yattara transferi menajerlere takıldı

Bursaspor'un 3 yıllığına renklerine bağladığını duyurduğu İbrahima Yattara transferi olumsuz sonuçlandı. Yeşil beyazlı ekip tecrübeli futbolcunun menajerleriyle anlaşamayınca, Yattara kulüpten ayrıldı.

Dün Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Yattara ile her konuda anlaştıklarını, yetenekli futbolcunun ocak ayından sonra Türk statüsünde oynayabileceğini söylemişti.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇMİŞTİ
Tüm bu gelişmelerin ardından Yattara sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçti. Ardından kulüpte menajerleriyle birlikte yeniden buluşan Yattara, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat ile birlikte son görüşmeyi yaptı. Ancak bu görüşmeden menajerlerin istediği para nedeniyle sorun çıktığı ve transferin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi. Sorunun menajerlerin istediği paradan kaynaklandığı ifade edildi.

BEŞİKTAŞ DA İLGİLENİYOR
Yattara menajerleriyle birlikte apar topar tesisten çıkarak konakladığı otele geçti. Otelden de hemen ayrılan tecrübeli futbolcuyla Beşiktaş'ın da ilgilendiği ve siyah beyazlı kulüple görüşme yapılacağı belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...