Yeni transfer Milosevic İstanbul'a geldi

Beşiktaş'ın, İsveç'in AIK takımından transfer ettiği Alexander Milosevic, siyah-beyazlı takıma geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Anadolu Ajansı 12.01.2015 - 15:49

Yeni transfer Milosevic İstanbul'a geldi

Öğle saatlerinde İstanbul'a gelen Milosevic, daha sonra BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne geçti. Siyah-beyazlı futbolcular Atınç Nukan ve Ümit Karaal ile tanışan ve yeni takım arkadaşlarıyla bir süre sohbet eden Sırp asıllı futbolcu, personelle de tanıştıktan sonra tesisleri gezdi ve bilgi aldı.

Beşiktaş'ta giyeceği 4 numaralı formayla kartal pozu veren genç stoper, siyah-beyazlı kulübün televizyonuna da açıklamalarda bulundu. 

"EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ"

Beşiktaş'tan transfer teklifi aldığında çok heyecanlandığını belirten Milosevic, çok büyük bir kulübe geldiğini ve siyah-beyazlı ekipte büyük başarılar elde etmek istediğini ifade etti. Sırp asıllı İsveçli futbolcu, şunları söyledi:

"Ailemle konuştuktan sonra kararımı verdim. Çok mutluyum. Dört numara benim için harika. Taraftarlarımızın bana verdiği desteğin karşılığını bu forma ile en güzel şekilde vermek istiyorum. İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Geçtiğimiz sezon İstanbul'da Türk Milli Takımı'na karşı maç yapmıştım. Kendi kendime, futbolcuların oynaması gereken bir şehir demiştim."

Milosevic, sözlerini Türkçe olarak "En büyük Beşiktaş" diyerek noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...