Ibra ve Mourinho yeniden mi buluşuyor?

Paris Saint-Germain'in yıldızı Zlatan Ibrahimovic Premier Lig'e mi gidiyor? Ibrahimovic’in, gelecek sezon Manchester United'da, eski teknik direktörü Jose Mourinho ile biraraya geleceği iddia edildi!

Ntvspor 18.02.2016 - 13:28

Ibra ve Mourinho yeniden mi buluşuyor?

Sezonun bitimiyle birlikte, Zlatan Ibrahimovic’in, Paris Saint-Germain ile sözleşmesi de sona erecek. Şimdiden gelecek planları sorulan Ibrahimovic, Premier Lig’e gidebileceği sinyalleri verdi.
 
Paris Saint-Germain ile sözleşmesi bittikten sonra "büyük şeyler" olacağını vurgulayan Ibrahimovic, Premier Lig’e gidip gitmeyeceği sorusuna ise "Sadece fiziksel olarak çok iyi durumda olduğumu söyleyebilirim" yanıtını verdi.

Ibrahimovic'in bu açıklamaları, özellikle İngiliz basınında geniş yankı uyandırdı. Guardian gazetesi, deneyimli oyuncunun gelecek sezon Inter'deki teknik direktörü Jose Mourinho ile Manchester United'da yeniden biraraya geleceğini iddia etti. Gazeteye göre, United ile 1 yıllık sözleşme imzalayacak Ibrahimovic, ilk kez Premier Lig'de şansını deneyecek.
 
Ibra, 1 yıllık United macerasının hayal kırıklığı ile sonuçlanması halinde ise David Beckham’ın sahiplerinden olduğu Miami merkezli takımın formasıyla, Amerika Ligi'nde forma giymeye başlayacak.

Mourinho ile Zlatan Ibrahimovic İtalya'da Inter takımından birlikte çalışmışlardı. 
Mourinho ile Zlatan Ibrahimovic İtalya'da Inter takımından birlikte çalışmışlardı. 

Sayfa Yükleniyor...