Yıldırım: Dostça sohbet ettik haber yaptılar

Aziz Yıldırım, tahliyesinin ardından dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, iradesi ve bilgisi dışında, haber adı altında yazılı ve görsel medyaya taşınmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Haberler - Anadolu Ajansı 05.07.2012 - 13:08

Yıldırım: Dostça sohbet ettik haber yaptılar

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, ''Futbolda şike'' davası kapsamında Metris Cezaevi'nden tahliye edilmesinin ardından son birkaç gündür dostları ve sevenlerinin gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle herkese ayrı ayrı şükranlarını sundu.

Yıldırım açıklamasında dost sohbeti şeklindeki diyalogların, iradesi ve bilgisi dışında, haber adı altında yazılı ve görsel medyaya taşınmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirerek ifadelere yer verdi:

''Ziyaretler sırasında dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, iradem ve bilgim dışında, 'haber' adı altında yazılı ve görsel medyaya taşındığını üzülerek görmekteyim. Bilinmesini isterim ki, bu ziyaretler sırasında karşılıklı yapılan konuşmalarda hiçbir kişi, kurum veya oluşum adı kullanılmadığı gibi yine hiçbir kişi, kurum veya oluşum hakkında övgü ya da yergi niteliğinde ifadeler kullanılmamıştır. Bu bağlamda, kamuoyundan beklentim ve talebim, bu tür yazı ve haberlere, tarafımdan bizzat yapılmadıkça itibar edilmemesidir.''

Sayfa Yükleniyor...