Yılın takası: Tolgay Fenerbahçe'ye, Ozan Beşiktaş

Fenerbahçe ve Beşiktaş sorunlu yıldızları Tolgay Arslan ve Ozan Tufan'ı ara transfer döneminde takas etmek için harekete geçti.

Haberler - ntv.com.tr 14.11.2018 - 06:24

Yılın takası: Tolgay Fenerbahçe'ye, Ozan Beşiktaş

Ara transfer dönemi yaklaştıkça transfer iddiaları da hareketlenmeye başladı. 

Bugün spor basının yer alan haberlerde ve 'nin sorun yaşadığı ve kadro dışı bıraktığı yıldız oyuncuları Tolgay Arslan ve Ozan Tufan'ı takas etmeye hazırlandığı iddia edildi. 

Fotomaç'ta yer alan haberde, Sivasspor maçı kadrosuna alınmayan Tolgay Arslan ile 'de uzun süredir kadro dışı olan Ozan Tufan'ın takas edilmesi fikrine iki tarafın yöneticilerinin sıcak bakmaya başladığı belirtildi. Ocak ayında dev takasın gerçekleşme ihtimalinin hayli yüksek olduğu iddia edildi. 

AMK gazetesinin haberinde ise Kanarya'nın kadro dışı bıraktığı Ozan Tufan'ın, eski hocası Şenol Güneş'le çalışmak istediği belirtildi. 

Bunu fırsata çevirmek isteyen Kartal, yolların ayrılacağı Tolgay Arslan'ı ezeli rakibine önerecek. Haberde Fenerbaheçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin Tolgay'ı beğendiği ve Ozan Tufan'ın bu takasa dünden razı olduğu detayı yer alıyor. 

AL TOLGAY'I, VER BURAK'I

Milliyet gazetesinde Serdar Sarıdağ'ın haberinde de süresiz kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'ın Trabzonspor'da gözdan çıkarılan Burak Yılmaz için takas önerisinde bulunulacağı iddia edildi. 

Haberin detayında Ozan Tufan'la takası konuşulan Tolgay'ın Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz'la takas edilmesinin de gündeme gelebileceği ileri sürüldü. 

BURAK YILMAZ'IN ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜ KAZA KAMERADA

Sayfa Yükleniyor...