Güney Kore ve Asya ülkelerindeki inanılmaz başarısının ardından, Lineage 2: Revolution 2017 Kasım ayında Kuzey Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Orta Doğu'daki 56 ülkede de piyasaya sürülmüştü.

Oyun halen, son kalite görselleri, devasa bir açık dünyayı ve büyük ölçekli PvP savaşlarını hayata getiren çığır açan fantastik özellikleri nedeniyle en popüler mobil MMORPG'lerden biri olmaya devam ediyor.

Oyun ayrıca, dünyanın dört bir yanından 30 milyondan fazla kayıtlı oyuncu çekmeyi de başardı. 

Oyunu daha da ileri götüren bir adımda, Warner Bros. Interactive Entertainment ve DC ile yapılan işbirliği Lineage 2: Revolution'a ikonik Batman ögeleri getirecek ve oyunculara açık dünya savaşında etkileşimler için yeni fırsatlar sunacak.

Tamamen Batman temalı içerik kısa bir süreliğine erişilebilir ve aşağıdaki yenilikleri içeriyor: 

BATMAN KOSTÜMLERİ VE BİNEKLERİ

Batman ailesinden karakterler, oyundaki beş ırktan her biri için özel Batman karakter kostümleriyle, Lineage 2: Revolution'un dünyasına adım atacaklar:

İnsan Irkı - Batman Kostümü
Kara Elf Irkı - Joker Kostümü
Elf Irkı – Catwoman Kostümü
Cüce Irkı - Harley Quinn Kostümü
Orc Irkı – Mr. Freeze Kostümü
Her karakter kostümü ile birlikte ayrıca beş yeni Batman temalı binek ve on silah kostümü de birlikte gelecek. 

BATMAN ZİNDANI VE BAŞ DÜŞMANLARI

Bazı Batman karakterleri baş düşmanlar olacak ve yeni Zaman Yarığı Zindanı "Dehşet Kalesi"nde oyuncuların karşısına çıkacak. Poison Ivy ve Bane "Dehşet Kalesi"nde baş düşman olarak karşımıza çıkacakken, Riddler ve Scarecrow, oyuna, sırasıyla Saha Baş Düşmanı ve Büyük Baş Düşman olarak ileride eklenecek. 

Batman temalı bonus özellikler şunları da içeriyor:

Yeni Canavar Albümü: Poison Ivy, Bane, Scarecrow ve Riddler
Yeni Ruh Kristalleri: Poison Ivy (Delme), Bane (Saldırı), Scarecrow (Savunma) ve Riddler (Can)
Yeni Artefaktlar: Tamamen Yeni bir Özellik! DC karakterlerini, düşmanlarını, zindan canavarlarını, oyuncu olmayan karakterleri ve daha fazlasını içeren 16 Artefakt.