14. Roxy Müzik Günleri başladı

Türkiye’nin her yerinden genç yetenekleri bir araya getirerek, genç müzisyenlerin yolunu açan Roxy Müzik Günleri’nin 14’üncüsü başladı.

06.03.2009 - 12:25

14. Roxy Müzik Günleri başladı

14 yıldır genç müzisyenlere destek veren ve müzik hayatlarında önemli bir basamak olan Tuborg Roxy Müzik Günleri başvuruları başladı. Genç müzisyenler, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Tuborg Roxy Müzik Günleri‘ne, farklı türlerdeki besteleri ile 13 Nisan 2009 tarihine kadar katılabiliyor.

14 yıldır Nekropsi, Hayko Cepkin, Replikas, Aylin Aslım, Bağdat Avenue, Dorian, Dejavu, Yeni Harman, Direc-t, Anima, Kurban, Gevende gibi birçok ünlü ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri’nin 14.sü 23 Nisan’daki ön elemeden sonra, 11-12-13-14 Mayıs tarihlerindeki Performans Günleri’yle devam edecek ve 18 Mayıs 2009 Pazartesi gecesi yapılacak olan ödül töreni ile sonlanacak.

Tuborg 14. Roxy Müzik Günleri güçlü jüri ekibine bu yıl eklenen yeni isimlerle yola devam ediyor. Bu seneki jüri şu isimlerden oluşuyor: Taner Öngür (Moğollor), Ece Duyar (Tuborg), Kaan Yüceil (Roxy), Aylin Aslım (Müzisyen), Murat Hasarı(Müzisyen), Ömer Ahunbay (Jinglehouse), Hakan Özer (Jinglehouse), Hakan Tamar, Oğuz Kaplangı (Elec-trip), Hakan Aldemir (MTV), Zeynep Yayınoğlu (Billboard), Kanat Atkaya (Hürriyet), Hakan Kurşun, Haluk Polat (Balet Plak – We Play), Melis Danişmend (Müzisyen-Gazeteci), Tarkan Gözübüyük (Müzisyen, Prodüktör).

Billboard dergisi, Radyo Eksen, MTV Türkiye, Germir Palas Otel, Compel, Herkesdinlesin.com, Smart Stüdyo, Electrip Records, Balet Plak – We Play, İstanbul Agop Zilleri tarafından da desteklenen Tuborg 14. Roxy Müzik Günleri kendine güvenen, müzik üretmek isteyen tüm gençlerin çalışmalarını bekliyor.

Tuborg 14. Roxy Müzik Günleriyle ilgili bilgi için www.roxymuzikgunleri.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...