Bocelli'nin aşk şarkıları beyazperdede

Dünyanın en sevilen tenoru Andrea Bocelli hayranlarıyla bu kez aşk şarkıları ile sinemada buluşuyor.

Haberler 13.03.2013 - 16:46

Bocelli'nin aşk şarkıları beyazperdede

Andrea Bocelli’nin eşsiz güzellikteki Portofino’da özel bir davetli grubuna verdiği ve “Besame Mucho, My Way, Love Me Tender, Quizas Quizas Quizas” gibi romantik aşk şarkılarını seslendirdiği konser ünlü sanatçının ’deki hayranlarıyla buluşuyor.

4 yıl aradan sonra Ocak ayında satışa sunulan “Passione” albümündeki şarkıları seslendirdiği konser filmi 19 Mart’ta Cinemaximum sinemalarında gösterime giriyor. Ünlü sanatçının 40 kişilik bir orkestra eşliğinde sahneyi paylaştığı olağanüstü yetenekli müzisyenler arasında, keman virtuözü Caroline Campbell, vokalde Helene Fischer, trompette Chris Botti’nin yanısıra Bocelli’ye nişanlısı Veronica Berti de “Something Stupid” şarkısının düetinde eşlik ediyor.

Bu romantik geceye ev sahipliği yapan 16 Grammy ödüllü David Foster’ın aynı zamanda prodüktörlüğünü de yaptığı konser kaydının ve konser öncesinde sanatçının İtalya’daki evinde kendisiyle yaptığı özel bir röportajın da dahil olduğu konser filmi Bocelli hayranlarıyla buluşuyor.

4 özel gösterim ile sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Adana , Mersin ve Erzurum’daki Cinemaximum sinemalarında vizyona giriyor.

Sadece 4 Seans: 19, 21, 26 ve 28 Mart / 21:45

Sayfa Yükleniyor...