Çarşaf giyen hasımları yürüyüşleri yakalattı

Gaziantep'in Nizip ilçesinden gelen 3 kişi, Şanlıurfa'da husumetli oldukları yakınlarının mahallesinde çarşaflı ve silahlı olarak yakalandı.

Anadolu Ajansı 25.11.2009 - 13:58

Şanlıurfa’da uygulama yapan polis ekipleri, Sancaktar Mahallesi'nde gece sokakta yürüyen çarşaflı 3 kişinin hareket ve yürüyüşlerinden şüphelendi. Bunun üzerine söz konusu kişileri yakalayan ekipler, zanlıların erkek olduğunu fark etti.

Gaziantep'in Nizip ilçesinden geldikleri belirlenen ve üzerlerinde 2 adet tabanca bulunan zanlıların, Ekim ayında söz konusu mahallede, ''evli bir kadının başka bir erkeğe kaçtığı'' iddiası nedeniyle yaşanan kavganın taraflarından olduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan zanlılar T.K, K.K ve A.D. polis merkezindeki işlemlerinin ardından Adliye'ye sevk edildi. Bu kişilerden T.K'nın Nizip'te evden kaçtığı iddia edilen kadının eşi olduğu öne sürüldü.

Nizip'te evli 35 yaşındaki Y.K'nın geçen ay Şanlıurfa'da yaşayan ve evli olan akrabası F.B'ye kaçtığı iddiası üzerine, Şanlıurfa'ya gelen Y.K'nın kocası T.K. ve bazı yakınları, kadının kaçtığı F.B'nin evine baskın düzenlemek istemiş, geldikleri evde kimseyi bulamayan zanlılar, aynı mahallede bulunan F.B'nin yakınlarıyla kavga etmiş, olayda 4 kişi yaralanmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...