CEO’ların gizli dünyası CNBC-e’de başlıyor

New York'un rekabet ve entrika dolu iş ortamında hırslı ve sosyal yaşamlarında sorunlu dört üst düzey yöneticinin dostluğunu anlatan “Big Shots” bu akşam 20.00’de CNBC-e’de.

28.04.2009 - 10:59

CEO’ların gizli dünyası CNBC-e’de başlıyor

Zaman zaman iş konularını tartışan, zaman zaman en özel sırlarını paylaşan, zaman zamansa yaşamın iniş çıkışlarında ayakta kalmak için birbirlerine destek olan; neredeyse her şeylerini dostluk çerçevesinde paylaşan dört işadamından biri olan James Walker, manevi ve ahlaki konularda hassas ve özenli bir yöneticidir. Ancak çalıştığı AmeriMart Sanayileri adlı şirkette yaşanan sorunlar ve karısı hakkında öğreneceği sarsıcı gerçekler bir anda tüm profesyonel hayatının alt üst olmasına sebep olur.

Alfa Kriz Yönetimi şirketinin üst düzey yöneticiliğini yapan Brody Johns içinse evin reisi olmak ve eşini memnun etmek çok daha zorlu bir iş. Evdeki tüm performansının karısı için düzenleyeceği doğumgünü partisinin başarısı üzerinden değerlendirileceğini bilen Johns için bu dostluk en güvenli ve huzurlu kaçış ortamı.

Çok büyük bir ilaç firmasının sevimli ancak her daim gergin patronu Karl Mixworthy ise özel hayatında iki kişiyi birden idare etmek zorunda kalır; terapi seansları sayesinde kendisini yeniden arzulayacağını umut eden sevgi dolu karısı ile onun her türlü boş zamanını kendi tekeline almaya çalışan kurnaz ve baştan çıkarıcı metresi...

Bu dört arkadaştan en çekici ve seksi olanı ise piyasada lider konumdaki Reveal Kozmetik Ürünleri’nin yönetim kurulu başkanlığını yapan yakışıklı dul Duncan Collinsworth'tur. Ancak özel hayatıyla ilgili ortaya çıkacak, içinde doğruluk payı da olan utanç verici bir dedikodu tüm hayatını ve imajını alt üst olmanın eşiğine iter.

1. BÖLÜM: BRODY’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ
Duncan ve Lisbeth boşanmış olmalarına rağmen hala aynı yatağı paylaşmaktadır ve Lisbeth’in başka bir erkekle randevusu olması, Duncan’ın onu kıskanmasına sebep olur. James ise karısı Stacey’nin patronuyla ilişkisi olduğunu öğrenince yıkılır. Diğer yandan Brody eşinin isteği üzerine ona bir doğumgünü partisi düzenleyecektir. Bu arada Karl ve eşi Wendy evlilik danışmanına gitmektedir. Oysa ki Wendy, aralarında üçüncü bir kişi olduğundan haberdar değildir.

KİM KİMDİR?
Michael Vartan: James Walker
Dylan Mcdermott: Duncan Collinsworth
Christopher Titus: Brody Johns
Joshua Malina: Karl Mixworthy

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...