CNBC-e Dergi Şubat sürprizleri

CNBC-e Dergi'de bu ay Black Sails'in güzel yıldızı Hannah New ile özel röportaj! CNBC-e poster eki, dergi ile herkese hediye.

03.02.2014 - 16:46

CNBC-e Dergi Şubat sürprizleri

CNBC-e Dergi’de bu ay en sevilen dizilerden The Big Bang Theory, Doctor Who, Game of Thrones, Black Sails, Vikings, The Simpsons ve Breaking Bad'in özel tasarım posterleri herkese hediye.

Black Sails'ta Karayipler'in en harbi kadını Hannah New ile korsanlar hakkında çok özel röportaj ve korsanların yazılı olmayan kuralları CNBC-e dergi Şubat sayısında.

How I Met Your Mother'da final sezonu yayınlanmadan önce Ted'in müstakbel eşi nam-ı diğer "Anne" hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Two and a Half Men'in yeni sezonunda büyük sürpriz; Charlie Harper'ın gayrimeşru kızı ekibe katılıyor! Peki onu canlandıracak olan Amber Tamblyn'i nereden tanıyoruz? Bu ay özel dosyada CNBC-e yıldızlarını takibe aldık. İşte, aşkta ve sosyal medyada ne yapıyorlar?

Shameless'ta rol almanın zorlukları, The Carrie Diaries’in 80'lerden fırlamış renkli seti, Amelie'yi sevmemizin 10 nedeni, Dexter sona yaklaşırken final senaryoları...

Hepsi ve daha fazlası dergide. Yabancı dizi meraklıları son haberleri Şubat ayında yine CNBC-e Dergi ile takip edecek, ayın önemli bölümlerini ve konuklarını kaçırmayacak.

Film Dergisi ve özel poster eki dergi ile herkese hediye.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...