NTV

Dondurma almak için beklerken silahla yaralandı

Anadolu Ajansı

Türkiye
20170719_2_24823743_24258338_Web.jpg

Kartal'da dondurma almak amacıyla pastane önünde sırasını beklerken silahla vurularak ağır yaralanan 18 yaşındaki genç, hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'un Kartal ilçesinde bir pastanenin önünde dondurma almak için bekleyen genç, nereden ve kim tarafından ateşlendiği henüz belirlenemeyen silahla vurularak ağır yaralandı.

Topselvi Caddesi'ndeki pastanenin önünde dondurma almak için sırasını bekleyen Mehmet P. (18), duyulan bir el silah sesinden sonra aniden yere yığıldı.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ağır yaralanan Mehmet P, Kartal Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olay yerinde güvenlik önlemi alan polis ve olay yeri inceleme ekipleri, araştırmalarının ardından şüpheli iki kişiyi gözaltına aldı. Polisler, çevrede terk edilmiş bulunan bir motosikleti de incelemek üzere çekiciyle polis merkezine götürdü.

Yaralama olayının iki grup arasındaki kavgadan kaynaklandığından şüphelenen polis, geniş çaplı soruşturma başlattı.

Görgü tanıkları, silah sesinden önce Saraykapısı Sokağı'ndan tartışma seslerini duyduklarını, ardından iki kişinin olay yerinden kaçtığını gördüklerini ifade etti.

ETİKETLER