Ekrem İmamoğlu: Liyakat ve icraat kazanacak

Türkiye, yerel yöneticileri seçmek için yarın sandık başına gidiyor. Büyükada'da halk buluşmasında konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Doğru kişiyi seçerseniz İstanbul yeşil alan kazanır, metro kazanır. Liyakat, icraat kazanacak ve hep birlikte kazanacağız. Yarın Allah'ın izniyle adalet ve kardeşlik kazanacak." dedi.

Ekrem İmamoğlu: Liyakat ve icraat kazanacak

İBB Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İBB Başkan adayı , seçim çalışmaları kapsamında Büyükada'da düzenlenen halk buluşmasına katıldı.

"DOĞRU KİŞİYİ SEÇERSENİZ İSTANBUL YEŞİL ALAN, METRO KAZANIR"

Adalar halkından destek isteyen Ekrem İmamoğlu, şöyle konuştu:

"Sandık çok kudretli bir şey biliyorsunuz değil mi? Kendini milletten yüksekte görenleri şöyle bir hizaya dizer. Herkesi bir kendine getirir. Bu ülkeye zarar verenler varsa en büyük cezayı sandık keser. Öyle değil mi? Mührü doğru yere basarsanız için gerçekten çok çalışacak kişiyi seçersiniz. Adalar için kendisini buraya adayan ve burası için çok çalışacak kişiyi seçersiniz. Doğru kişiyi seçerseniz İstanbul yeşil alan kazanır, İstanbul metro kazanır. Doğru kişiyi seçerseniz; İstanbul'un dar gelirlilerine daha çok destek ulaşır.

Ekrem İmamoğlu: Liyakat ve icraat kazanacak - 1

"ADALET VE KARDEŞLİK KAZANACAK"

Ben İstanbullu hemşerilerimin ve özellikle adaların güzel insanlarının, 'un geleceği için en doğru kararı vereceğinden hiçbir şüphem yok. Net olarak söylüyorum, yarın Allah'ın izniyle adalet ve kardeşlik kazanacak. Milyonlarca insanımız, siyasi partilerin ve daha da ötesi, partiler ötesi, güçlü bir halk ve vicdan ittifakının üzerinde bir anlayışla sandıkta bir araya gelecek ve adam kayırma, torpil değil hizmete ve liyakate oy kullanacak. Liyakat kazanacak, icraat kazanacak ve hep birlikte kazanacağız."

"ADALAR'DA İÇ ULAŞIMI, ÇAĞDAŞ VE MODERN BİR SEVİYEYE TAŞIDIK"

Geride bırakılan 5 yılda Adalar için yapılan yatırımlarını anlatan İmamoğlu, "Halkımız işine, evine daha rahat ulaşsın diye Maltepe- Adalar deniz hattımızı hizmete kavuşturduk. Yeni dönemde başkalarını da yapacağız. Pendik - Tuzla - Adalar ve Avcılar - Adalar deniz hatlarımızı da İstanbullularla buluşturacağız. Hem fayton esnafını mağdur etmedik, hem atların sahiplenmesini sağladık ve burada elektrikli araçları hizmete sokarak iç ulaşımı, çağdaş ve modern bir seviyeye taşıdık." ifadelerini kullandı.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...