Kanyona düşen öğrencinin cesedi bulundu

Isparta'nın Sütçüler ilçesindeki Yazılı Kanyon'da suya kapılarak kaybolan 22 yaşındaki üniversite öğrencisinin cesedi bulundu.

Anadolu Ajansı 30.03.2010 - 12:43

Vali Ali Haydar Öner, yaptığı açıklamada, Isparta Acil Afet İl Müdürlüğü’ne bağlı sualtı ekiplerinin Okan Albayrak'ın bulunması ihtimali olan bölgelerde arama çalışmalarını sıklaştırdığını söyledi.

Suyun akış yönünü değiştirdiklerini ve daha önceden belirlenen iki girdap bölgesinde inceleme yaptıklarını belirten Öner, Albayrak'ın cesedini, olay mahalline yakın bölgede bir kayanın altında bulduklarını bildirdi.

Vali Öner, Albayrak'ın cenazesinin otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edileceğini, cenazenin kaldırılması işlemleri için aileye destekte bulunacaklarını kaydetti.

Albayrak'ın cenazesinin, Sütçüler Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığı bildirildi.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Eğirdir Şubesince Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Su Ürünleri Fakültesi öğrencileri için geçen cumartesi günü Sütçüler ilçesindeki Yazılı Kanyon'a düzenlenen geziye katılan Okan Albayrak, kendilerini bölgeye getiren otobüs şoförü Şükrü Aksoy'un kanyona düştüğünü görerek arkasından suya atlamıştı. Aksoy baygın bulunmuş, Albayrak ise sulara kapılarak kaybolmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...