Kılıçdaroğlu yarım kalan cümleyi tamamladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak mitingindeki konuşması sırasında devamını getirmediği cümleyle ilgili, ''(Ayağını denk alsın) diye bir şey söyleyecektim. Sonra onun biraz doğru olmadığını düşündüm ve söylemedim'' dedi.

Haberler - Anadolu Ajansı 26.04.2011 - 16:41

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karapınar ilçesinde basın mensuplarının Zonguldak mitingindeki konuşmasıyla ilgili sorularını cevaplandırdı.

Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin, mitingdeki sözleriyle ilgili birçok medya organında çeşitli yazılar yazıldığını hatırlatması üzerine, şunları söyledi:

''Bu medya organının durumunu biliyoruz. Yandaş medyayla merkez medya farklı. Biz farklı bir şey amaçlamıştık. Doğrusu o değil. Konuşma sırasında 'Ayağını denk alsın' diye bir şey söyleyecektim. Sonra onun biraz doğru olmadığını düşündüm ve söylemedim. İşin özeti bu, doğrusu da bu.

Yoksa almışlar başka türlü yorumlar yapıyorlar. O yorumları yapanlar gazeteci değildir. En azından bir gazeteci sorar, 'Sen bunu nasıl söyledin, niye söyledin' diye. Sormadan kendi kafasına göre, iktidarın hoşuna gidecek şekilde haber ve yorum yapıyor. Bunlar doğru değil.''

Sayfa Yükleniyor...