Kız arkadaşını dövüp aracını yayaların üzerine sürmüştü, tahliye oldu (Başsavcılık itiraz etti)

İstanbul Bakırköy'de kız arkadaşını aracında darp eden ve olaya tepki gösteren vatandaşlara öfkelenip aracını onların üzerine süren Görkem Sertaç Göçmen, tahliye oldu. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tahliye kararına itiraz etti.

İHA - NTV Haber - DHA 06.01.2020 - 14:29 | Son Güncelleme : 06.01.2020 - 17:57

Kız arkadaşını dövüp aracını yayaların üzerine sürmüştü, tahliye oldu (Başsavcılık itiraz etti)

İstanbul Bakırköy'de 2 Ekim 2018'de kız arkadaşını aracının içerisinde darp eden ve olaya şahit olan vatandaşların üzerine aracını sürüp 8 kişiyi yaralayan annesi hakim ve babası savcı olan Görkem Sertaç Göçmen'in (22) yargılanmasına devam edildi.

Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada mahkeme heyeti, tutuklu sanık Görkem Sertaç Göçmen'in tahliyesine karar verdi.

BAŞSAVCILIK'TAN TAHLİYEYE İTİRAZ

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Göçmen'in tahliye kararına itiraz etti. Başsavcılığın itirazına ilişkin değerlendirmeyi bir üst mahkeme olan Bakırköy 10. Ağır Ceza Mahkemesi yapacak.

32 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

2 Ekim 2018'de yaşanan olayla ilgili olarak hazırlanan iddianamede, Göçmen'in ''kasten öldürmeye teşebbüs'' suçundan 32 yıla hapsi isteniyor. 

SUÇ DOSYASI KABARIK ÇIKTI

''Hakaret'', ''tehdit'', ''adam yaralama'' gibi birçok suçtan yargılanan Göçmen'in 4 ayrı suçtan ceza aldığı, hükmün açıklanmasının geri bırakıldığı ortaya çıktı.

Sayfa Yükleniyor...