Malkoçoğlu iki ateş arasında kaldı!

Mihrimah'la birlikte yakalanan Malkoçoğlu, ecel terleri döküyor. Süleyman’dan özür dilemeye yanaşmayan Şehzade Mustafa ise Süleyman’a karşı kullandığı koz ile Süleyman’ı öfkelendiriyor!

27.03.2013 - 11:04

Malkoçoğlu iki ateş arasında kaldı!

Muhteşem Yüzyıl’da bu akşam yer yerinden oynayacak! Bu akşam 20.00’de Star TV’de ekranlarınıza gelecek olan yeni bölümün konusu şöyle:

Hürrem kızının itiraflarıyla şaşkına döner. Şehzade Mustafa'nın emre itaatsizlik ettiği haberi saraya bomba gibi düşer. Süleyman bunu isyan kabul edince, herkes Mustafa için merhamet diler. Mustafa babasından aldığı emirle payitahta gelir. Süleyman’ın öfkesi yeri göğü inletir. Mihrimah’a kızan Esmahan ise Malkoçoğlu ile evlenmeye razı gelir. İkili, tehlikeli bir husumete doğru sürüklenirken, Hürrem bir kayıp haberiyle sarsılır!

MALKOÇOĞLU İLE MİHRİMAH
Hürrem, Malkoçoğlu ile Mihrimah’ı birlikte görünce öfkelenir. İkisini de sert bir dille uyarır. Ancak işin aslını öğrenince, neye uğradığını şaşırır.

ŞEHZADE MUSTAFA İTAATSİZLİK ETMİŞ
Süleyman, Mustafa’dan gelen haberle öfkelenir. Şehzade Mustafa emre itaatsizlik etmiştir. Herkes Mustafa’nın akıbeti için endişelenirken, Hürrem oldukça memnundur. Nihayet beklediği gün gelmiştir.


ESMAHAN MALKOÇOĞLU İLE EVLENECEK Mİ?
Esmahan, Malkoçoğlu’yla evlenmeye aniden razı gelince, Şah Sultan harekete geçer. Deliye dönen Mihrimah, buna engel olmak için Hürrem’den yardım ister. İki ateş arasında kalan Malkoçoğlu bir karar vermek zorundadır.

SÜLEYMAN’I BEKLEMEDİĞİ BİR YERDEN VURUYOR
Şehzade Mustafa payitahta gelir. Mustafa, Şah Sultan ve Hatice’nin tüm ikazlarına rağmen af dilemeye yanaşmaz. Süleyman, af dilemek yerine kendini savunan oğluna karşı öfkelenir. Mustafa ise söyledikleriyle, Süleyman’ı hiç beklemediği bir yerden vurur. Esmahan’ın tavırlarıyla deliye dönen Mihrimah, ölümcül bir hata yaparken; Hürrem, aniden gelen bir “kayıp” haberiyle sarsılır.

Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümünü bu akşam 20.00’de tvyo.com’a tıklayarak izleyebilir, dizi keyfine dilediğiniz her yerden kesintisiz devam edebilirsiniz.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN  

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...