“O da gidecek… Lütfen beni yanlış anlama!”

Survivor Murat sessizliğini bir bozdu pir bozdu! Murat ada konseyinde Bozok’a neler söyledi?

07.05.2013 - 10:07

“O da gidecek… Lütfen beni yanlış anlama!”

Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme anı öncesi kilosu ölçülen yarışmacılar heyecanlı anlar yaşadı. Ünlüler takımından en çok kilo veren yarışmacı Cengiz olurken Gönüllülerden en çok kilo veren isim ise Bozok oldu.


Bozok 14 Kilo Vermiş
12 kilo veren Cengiz’i 11 kilo veren Dağhan takip etti. 14 kilo veren Bozok’u ise Gönüllüler Takımı’ndan 10 kilo veren Murat takip etti.

Gönüllüler Takımı’ndan Bozok, konsey sırasında yaptığı konuşmada Murat ile Hilmi Cem’in arkasından konuştuğuna şaşırdığını belirtirken, Duygu’yu şimdi daha iyi anladığını söyledi. Yaşanan ilginç olayları soluksuz seyrettiğini belirten Acun Ilıcalı sözü Murat’a verince, Murat bu konuda “Bozok Abi babama inanılmaz benziyor, ona çok yakınlık duyuyorum. Bunu Duygu’ya da söyledim. Fakat Bozok Abi bana karaktersiz dediği için, sinirlendim, bunu onunla paylaştım ve hallettim. Eğer biz Bozok’un gitmesini isteseydik onun adını yazardık fakat onun adını yazanlar onun yanında  (Gül ile Duygu’yu göstererek) oturanlar…” yorumunu yaptı. Adada yaşanan gergin anları açlığa bağlayan Acun Ilıcalı önümüzdeki haftalarda sürprizler yaparak zorlu şartları bir nebze de olsa azaltacaklarını belirtti.


Kim Elendi?
SMS oylamasına kalan Fatma Gül ile Bozok arasından, adaya veda eden isim Bozok oldu. Adadan ayrılırken arkadaşlarına samimi bir şekilde sarılan Bozok’a Murat: “O da gidecek, lütfen beni yanlış anlama...” dedi.  Murat’ın Bozok’a ne demek istediği ise merak konusu oldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...