'Oscar’a Giden Yol' NTV'de

Oscar ödül töreni öncesi her şey Pazar günü NTV'de. İster sinema tutkunu olun, ister yıldızların renkli dünyasını izlemekten hoşlanın, bu programda hepsini bulacaksınız.

26.02.2010 - 18:12

'Oscar’a Giden Yol' NTV'de

Hollywood'un en büyük gecesi için geri sayım başladı. 7 Mart gecesi NTV'den (simultaneli) ve CNBC-e'den (orijinal sesiyle) yayınlanacak Oscar ödül töreni öncesi tüm aday film ve oyuncular, yıldızlarla ve geceyi sunan Alec Baldwin ve Steve Martin'le röportajlar, oyuncuların kırmızı halı hazırlıkları ve Oscar'ın milyonlarca izleyicisine vaadettiği tüm sürprizler kamera arkası görüntüleriyle bu programda ekrana gelecek.

Hollywood'un yaşayacağı o ışıltılı saatler hızla yaklaşırken Sandy Kenyon ve Dana Fleming, tören öncesinde Hollywood'un en yetenekli ve en güzel yıldızları ile yaptıkları çok özel röportajları izleyenlerle paylaşacak. Oscar'la ilgili tüm merak edilenlere cevap bulmaya çalışacak.

Sandy ve Dana’nın kameralarına konuşan ünlüler arasında kimler yok ki: Alec Baldwin, Carey Mulligan, Christin Chenoweth, Christoph Waltz, Daniel Day Lewis, Emily Blunt, Gabourey Sidibe, George Clooney, James Cameron, Jeff Bridges, Jeremy Renner, John Krasinski, Judi Dench, Kate Hudson, Maggie Gyllenhaal, Marion Cotillard, Meryl Streep, Michael Douglas, Morgan Freeman, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Quentin Tarantino, Rob Marshall, Sandra Bullock...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...