Restorandaki yemekten sonra rahatsızlanan Ece Melisa öldü, annesi ve kardeşinin tedavisi sürüyor

İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restoranda yedikleri yemeğin ardından Mercankaya ailesinin üç ferdi, döndükleri Aydın'ın Didim ilçesindeki yazlık evlerinde rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Ece Melisa, dört gün sonra yaşamını yitirirken kardeşi Ege ve annesi Hasret Mercankaya'nın ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

Restorandaki yemekten sonra rahatsızlanan Ece Melisa öldü, annesi ve kardeşinin tedavisi sürüyor

'de yedikleri yemekten sonra rahatsızlanan aileden bir öldü, kardeşi ve annesini tedavisi sürüyor.

Hollanda'da yaşayan ve tatil için Aydın'ın Didim ilçesindeki yazlık evlerine geldikleri öğrenilen gurbetçi Cihan ve Hasret Mercankaya çifti, geçen 13 Nisan'da İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restoranda çocukları Ece Melisa(6) ve Ege(4) ile yedi.

Yemeğin ardından Mercankaya Ailesi, Didim'e döndü. İddiaya göre bir süre sonra Hasret Mercankaya ve iki çocuğu bir anda rahatsızlandı. Didim Devlet Hastanesi'ne birkaç kez giden Hasret Mercankaya ve iki çocuğuna iddiaya göre bir teşhis konulamadı.

Ece Melisa'nın 17 Nisan'da durumu ağırlaşınca aile fertleri bir kez daha aynı hastaneye gitti. Ece Melisa ile durumu daha iyi olan annesi Hasret Mercankaya Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne, Ege Mercankaya ise ertesi gün İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.

ECE MELİSA KURTARILAMADI

Tedavileri süren aileden Ece Melisa, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Küçük kızın cansız bedeni, kesin nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Adli Tıp Morgu'na gönderildi. Ege ile annesi Hasret Mercankaya'nın ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

Öte yandan aynı aynı restoranda yemek yiyen baba Cihan Mercankaya da ise herhangi bir rahatsızlık bulunmadığı öğrenildi.

VİDEO: 11 YAŞINDAKİ KIZINA ARABA KULLANDIRAN BABAYA CEZA

Sayfa Yükleniyor...