Şiddete uğrayan Nehir yaşadıklarını anlattı: 'İmdat' diye bağırdım, herkes kulağını kapattı!

İstanbul Esenyurt'ta, hasta ziyaretinden döndüğü sırada yanındaki arkadaşı ile birlikte sözlü tacize uğrayan ve ardından dövülen Nehir Gödek, dehşet anlarını anlattı. ''İmdat'' diye bağırdığını fakat sesini kimseye duyuramadığını dile getiren Gödek, "Duydular ama gelmediler. Herkes kulağını kapattı" dedi.

Haberler - DHA 07.09.2021 - 17:29

Şiddete uğrayan Nehir yaşadıklarını anlattı: 'İmdat' diye bağırdım, herkes kulağını kapattı!

'un Esenyurt ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde dün saat 04.00 sıralarında Nehir Gödek ve Merve B. hastanede tedavi gören arkadaşlarını ziyaret ettikten sonra evlerine doğru yürümeye başladı.

5 KİŞİDEN ÖNCE SÖZLÜ TACİZ

Tam evlerinin önüne geldikleri sırada 2 genç kadın, bir otomobilin içinde bekleyen 5 kişinin sözlü şekilde tacizine maruz kaldı. Kadınlar kendilerine laf atan tacizcilere karşılık verdi.

ARDINDAN TEKME, TOKAT VE YUMRUKLA SALDIRDILAR

5 kişi daha sonra otomobilden inerek, Nehir Gödek ve arkadaşına şiddet uyguladı. Saldırganlar 2 genç kadına tekme, tokat ve yumruk ile saldırıp, saçından tutarak sürükledi. Kavgayı ayırmak için gelen Gödek'in annesi de, saldırganların darbelerine maruz kaldı.

SALDIRGANLARDAN 2'Sİ YAKALANIP SERBEST BIRAKILDI

5 saldırgandan yakalanan Mustafa D. ile Fırat Ç., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkartıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakıldı. Diğer saldırganlar Mustafa G. ve Sercan Y.'yi yakalamak için çalışmalar devam ediyor.

''ARAÇTAN İNİP DARP ETTİLER''

Nehir Gödek, yaşanan dehşet dolu anları şöyle anlattı:

''2 kız arkadaşım ile beraber hastaneden dönmüştük. Evimin önünde telefon ile görüşüyordum. Telefonu kapattıktan sonra yanıma bir araç yanaştı. Arka camları filmdi. Gördüğüm kadarıyla 2 kişi vardı ve korsan taksi olduklarını söylediler. Bizi araca davet ettiler. Ben de '2 kişi korsan taksi mi olur?' diyerek karşılık verdim. Sonra bana 'Biz 8 kişi de yapıyoruz. Gelin hep birlikte yapalım' dediler. Tabi bunu daha argo şekilde söylediler. Ben de 'Ne diyorsunuz?' diyerek karşılık verdim.

Yediremediler, inip bizi darp ettiler. 5 erkeklerdi. Arka tarafta da 3 erkek oturuyordu. Darp edip, kaçtılar. Sonrasında ben eve çıktım. Karakola gitmek için tekrar aşağı indim. O sırada polisler bizi almaya geliyorlardı. Bu kişiler aynı araba ile 2 kişi birden geldiler. Diğer 3 kişi yoktu. Polislere arabanın aynı araba olduğunu söyledim. Polisler bizim sitenin önünde arabayı yakaladı.''

"ANNEMİN BOĞAZINI SIKTI"

Saldırganlardan birinin annesinin boğazını sıktığını söyleyen Gödek, "Annem olanları görünce aşağı indi. Bunlar da üstüne saldırmaya çalıştı. Sonrasında polis araya girdi. Annem bir şey yapmadı ama çocuk annemin boğazını sıktı. Annemin boğazı kan topladı. Adaletin yerini bulmasını istiyorum. Bugün ben böyle oldum ancak yarın başkasının başına da gelebilir" dedi.

"İMDAT DİYE BAĞIRDIM AMA KİMSE SESİMİ DUYMADI"

İmdat çığlıklarına karşılık alamadığını ifade eden Gödek, "Bugüne kadar ben hep 'Bana bir şey olmaz. Ben karşılığını veririm' derdim. Hiçbir şey yapamıyorsam 'İmdat' diye bağırıp kendimi kurtarırım diye düşünürdüm. Öyle olmadı. İmdat diye bağırdım ama kimse sesimi duymadı. Duydular ama gelmediler. Herkes kulağını kapattı. Sesimi duymak isteyenler var. Lütfen yanımda olsunlar. Canımın tehlikede olduğunun farkındayım" diye konuştu.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...