Sony'nin yenilikçi projektörü VPL-DX15

D Serisinin en profesyoneli DX15, ayrıca USB dosya görüntüleyici ve video yayını yapabilme özellikleriyle ünlü!...

29.09.2009 - 12:49

Sony'nin yenilikçi projektörü VPL-DX15

VPL-DX15 projeksiyon cihazının kullanımı kolay olup kompakt ve taşınabilir özelliktedir; ayrıca dahili kablosuz bağlantı, USB dosya görüntüleyici ve video yayını yapabilme gibi çeşitli yenilikçi özelliklere sahiptir.


Bu projektör 3000 ANSI lümenli Renkli Işık Çıkışı ve XGA çözünürlüğünde mükemmel resim kalitesi sunan Sony'nin BrightEra™ panel teknolojisini bünyesinde barındırır. Bu şekilde profesyonel sunumlar her türlü ortamlarda gerçekleştirilebilmektedir.

Yalnızca 2,2 kg ağırlığında olduğundan ve A4 kağıdından daha az yer kapladığından tamamen taşınabilir özelliktedir. Yani toplantı odaları arasında kolayca taşınabilir ve kurumsal konferans odaları ve okul derslikleri gibi küçükten orta çaplı sunum odalarına kadar her yerde kullanılabilir.

Ürün kataloğu için tıklayınız...

Satış noktaları için tıklayınız...

Ürün özellikleri :

Bright Era : Sony tarafından geliştirilen yenilikçi inorganik panel teknolojisi ile daha parlak ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi güvence altına alınmıştır.

Renkli Işık Çıkışı : 3000 ANSI lümen Renkli Işık Çıkışı projektörün renk yansıtma özelliğini ölçen bir ölçüdür.


Kablosuz bağlantı : Microsoft Windows Vista™ kablosuz kullanım sertifikası ile mekanın her yerinden, bilgisayarınıza veya ağınıza kablosuz olarak bağlanıp sunumunuzu yapabilirsiniz.

USB Dosya Görüntüleyicisi : USB bellek üzerine kaydedilmiş sunumunuzu projeksiyon üzerinden yapmanıza imkan tanır.


Video Yayını : Dahili Windows Media Player sayesinde bilgisayarınızdan, ağınızdan veya USB belleğinizden video dosyalarını yayınlayabilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...