Taksim’de spatulalı dehşet

Taksim’de bir kişi, tartıştığı bir kişiyi eşi ve arkadaşının yanında spatulayla yaraladı. Olay sırasında iki kadın bayıldı.

18.08.2014 - 16:48

Taksim’de spatulalı dehşet

Tarlabaşı Bulvarı'nda sabah saatlerinde Burak ve Bahar B. çifti ile barda tanıştıkları öğenilen Sevil Y. eve gitmek üzere Taksim'deki otobüs duraklarına doğru yola çıktı.

Bu sırada iddiaya göre Aydın A. ve ismi belirlenemeyen bir kişi, Sevil Y.'nin yanına yaklaşarak laf attı. Bu durum üzerine Burak B. laf atan kişilerle kavgaya etti.

Astım krizi tutan Sevil Y. fenalaşınca Aydın A. ve yanındaki kişi hızla uzaklaştı.

Çift, Sevil Y.'yi alıp Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Aydın A. hastaneye giden üç kişiyi takip ederek bir kez daha karşılarına çıktı.

Burada Burak B. ile bir kez daha kavga eden Aydın A., hastane polisinin gelmesiyle tekrar uzaklaştı.

Hastaneden ayrılan çift ve Sevil Y., tekrar Taksim'deki otobüs duraklarına gitti.

Aydın A. burada yine Burak ve Bahar B. çifti ile Sevil Y.'nin yanlarına geldi.. Aydın A. bu kez iddiaya göre 500 TL para istedi. Aydın A. ile Burak B. yeniden kavgaya tutuştu.

Aydın A. çevredeki bir esnaftan aldığı spatulayla Burak B.'yi başından yaraladı. Aydın A, Burak B.’nin çantasını askısından koparak aldı. Olay anında fenalaşan 2 kadın ise bayıldı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine yerine ulaşan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kaçmaya çalışan saldırganı yakaladı.

Polis ekipleri, baygın kadınların bulunduğu yere güvenlik şeridi çekerek olay yerine ambulans çağırdı.

Bir süre sonra olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yerde baygın yatan kadınlara müdahale etti. Bir süre sonra kendilerine gelen kadınlar, ambulansa taşındı.

Kadınlardan biri hastaneye sevk edilirken diğer kadın ise durumunun iyi olduğunu söyleyerek ifade vermek için polis merkezine gitti. Yakalanan saldırganda polis merkezine götürüldü.

Saldırgan habercilerin “Neden gözaltındasınız?” sorusuna, “Cinayet işledim” yanıtını verdi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...