NTV

'This Is It'in DVD'si çıkıyor

Türkiye

Michael Jackson'ın son provalarını ve kamera arkası çekimlerini içeren ''This Is It' DVD olarak 26 Ocak'ta piyasaya çıkacak.

Pop kralı Michael Jackson'ın son konseri için hazırlıklarını yaptığı provoların belgesel niteliğindeki kaydı ''This Is It' DVD olarak 26 Ocak'ta piyasaya çıkacak.

Filmin prodüktörü Sony Stüdyosu tarafından yapılan açıklamada, filmde, Temmuz ayında Londra'da vermeye hazırlandığı konserler için provalar sırasında alınan kayıtların yanı sıra birçok klibin yer aldığı belirtildi.

Michael Jackson's 'This Is It', Jackson’ın hayranlarına ve tüm dünyada onun müziğini sevenlere, bu yaz Londra’da O2 Arena’da başlaması planlanmış ve tüm biletleri de satılmış olan konserlerinin, olağanüstü prova ve kamera arkası görüntülerini izleme fırsatı sunacak.

Film, Nisan-Haziran 2009 döneminde çekilen görüntülerden, Jackson’ın yakınlarının tam desteği ile yapıldı. Yüz saati aşkın kamera arkası çekimlerinden, Jackson’ın birçok şarkısını, hazırlanmakta olduğu şovu için prova görüntüleri filmde yer alıyor.

Michael Jackson, 25 Haziran'da Los Angeles'ta 50 yaşındayken aşırı doz ilaçlar yüzünden hayata veda etmişti.