Vahşet Partisi - All The Boys Love Mandy Lane

Mandy Lane, lisenin prensesidir. Chloe ve Red, haftasonunu geçirmek üzere Mandy’yi davet ederler. Çiftliğe vardıklarında herkes Mandy’ye ilk defa sahip olan erkek ünvanını kapmak için türlü numaraya başvurur. Gece ilerleyip alkol işe karıştıkça geri alınamayacak sözler ortaya dökülür. Reddettiği erkeklerden biri bunu ciddiye alınca, Mandy kendini birden hayatı pahasına bir mücadelenin içinde bulur.

03.04.2009 - 10:57

''Vahşet Partisi - All the Boys Love Mandy Lane'' adlı film, gösterime girdi. Romantik/gerilim/korku türündeki filmin yönetmenliğini Jonathan Levine üstleniyor. Senaryosunu Jacob Forman'ın kaleme aldığı filmin görüntü yönetmeni Darren Genet. Müziklerini Mark Schulz'un hazırladığı filmde, Amber Heard, Anson Mount, Whitney Able, Michael Welch ve Edwin Hodge rol alıyor. Filmin konusu kısaca şöyle:
Mandy Lane, Teksas'ta yaşayan, okuduğu lisenin en popüler kızıdır. Bütün erkekler henüz kimseyle birlikte olmamış Mandy ile beraber olabilmek için yarış halindedirler. Red, bu amacını gerçekleştirmek için Mandy'yi ve arkadaş grubunu her şeyden uzaktaki çiftliklerinde yapacağı partiye davet eder. Gece ilerledikçe alkol ve uyuşturucunun etkisiyle erkekler kontrolden çıkınca işler çirkinleşir. Reddettiği erkeklerden biri bunu gururuna yediremeyince Mandy'nin yapabileceği tek şey kalır, o da canını kurtarmak için kaçmaktır.

Yönetmen: Jonathan Levine
Oyuncular: Heard, Michael Welch, Whitney Able , Edwin Hodge
Senaryo: Jacob Forman
Tür: Gerilim, Korku
Dil: Altyazılı
Süre: 88 dk.
http://mandylane.co.uk/


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...