Varyap Plaza Pendik’te erken teslim

Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Pendik’te inşa edilen Varyap Plaza’da teslim tarihi erkene çekildi. Satışa çıktığında bitiş tarihi Aralık 2014 olarak açıklanan projede ofisler, 2013 yılında sahiplerine teslim edilecek.

27.03.2012 - 11:49

Varyap Plaza Pendik’te erken teslim

Anadolu Yakası’nın ilk A tipi yatay ofis projesi Varyap Plaza Pendik’te kaba inşaatın %75’i tamamlandı. Satışa sunulan ofislerin ise %70’inin satışı gerçekleştirildi. Varyap Plaza Pendik’teki ofisler, 2013 yılında sahiplerine teslim edilecek.

Varyap Genel Müdürü Erdinç Varlıbaş, “Varyap Plaza Pendik, bölgede artan A sınıfı ofis binası ihtiyacına cevap veriyor. 2011 Aralık ayında inşasına başladığımız projemiz, tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar inşaatının yüzde 75’i tamamlanan Varyap Plaza’da satışa sunduğumuz bölümlerin yüzde 70’inin satışı gerçekleştirdik. Teslim tarihi de erkene çektik” açıklamasında bulundu.

Varyap tarafından, Pendik’te artan A tipi ofis ihtiyacını karşılamak üzere 100 milyon TL yatırım ile hayata geçirilen Varyap Plaza’da, 55 m2’den 325 m2’ye kadar büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor.

32.000 m2’lik alana kurulan ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarası sunuyor. Varyap Plaza’da cafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför gibi farklı fonksiyonlar bulunuyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...