Bayraktar-Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği, konut–AVM-ofis bölümlerinden oluşan VIA/PORT Venezia’nın facebook üzerinden devam eden 'Kuleleri İsimlendirin' yarışmasına 40 günde 1800 kişi katılarak, 9 bin isim önerisinde bulundu.

10 Ekim’e kadar devam edecek olan yarışmaya dahil olup beş kuleye en güzel isimleri bulan kişi, çift kişilik '4 gün 3 gece Venedik seyahati' kazanacak.

Beş kulenin ismini bulup Venedik seyahati kazanmak için VIA/PORT Venezia’nın resmi Facebook sayfasındaki uygulamayı kullanmak yeterli.

82 bin m2’lik arazi üzerine kurulan VIA/PORT Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor.

Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan VIA/PORT Venezia’da Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor.

Genişliği 12 metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları ve çocuk parkları bulunuyor.

Daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değiştiği projede daire büyüklükleri ise 66 m2’den 217 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor.