Yemek siparişi geciken kadın çalışanlara döner bıçağı ile saldırdı

Esenyurt'ta bir kadın, restoranda yemek siparişi gecikince çalışanlara döner bıçağı ile saldırdı. Restorandan güçlükle çıkarılan kadının daha sonra tekrar gelerek cama taş attığı iddia edildi.

Haberler - DHA 13.12.2021 - 15:00

Yemek siparişi geciken kadın çalışanlara döner bıçağı ile saldırdı

'ta bir kadın siparişinin geciktiğini iddia ederek restoran çalışanlarına bıçakla saldırdı.

Olay, Esenyurt İncirtepe Mahallesi'nde bulunan bir kebapçıda yaşandı. İddiaya göre, dükkana gelen bir kadın ciğer siparişi verdi. sipariş verdikten 10 dakika sonra, "Siparişim gecikti" diyerek, restoran çalışanları ile tartışmaya başladı.

Yaşanan tartışmada çalışanlardan birinin karşılık vermesi üzerine kebapçının mutfağına giren kadın, eline aldığı döner bıçağı ile etrafa saldırdı. Çalışanlar kadını güçlükle durdurarak dışarı çıkardı.

DÜKKAN KAPANDIKTAN SONRA TAŞLA SALDIRDI

İş yeri sahibi İsmet Erzen, gece saatlerinde dükkanını kapatıp, evine döndü. İş yerinin kapanmasının ardından yüzünü cerrahi maske ile kapatan bir kişi, dükkanın önüne geldi.

Yerden aldığı 2 taşı dükkanın camına atan saldırgan, daha sonra kayıplara karıştı. Sabah dükkanına geldiğin de camın halini gören Erzen, saldırganın aynı kadın olduğundan şüphelenerek, güvenlik kamerası kayıtlarını da alıp şikayetçi oldu. 

"DÖNER BIÇAĞI ÇEKTİ"

Yaşananları anlatan kebapçının sahibi İsmet Erzen, "10 - 15 dakika pişirme süresi var. Bu süre içinde kalktı, 'Siparişi istemiyorum' dedi. Ne olduğunu sordum. Bir sorun olmadığını, bir saattir beklediğini sordu. Kardeşim o sırada tepki gösterdi. Kalktı bu sefer cama yumruk attı. Ardından mutfağa girdi, döner bıçağı çekti. Sakinleştirdik, mutfaktan çıkardık. Üstünü başını yırtmaya başladı.Kaldırdık dükkandan çıkardık. Biz kapanana kadar da bir şey yoktu. İki saat sonra geliyor, camları taşlıyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...