Zonguldak'ta kızdığı şoförü tinerle yakan kadın tutuklandı

Zonguldak'ta bir şoför öğrenci minibüsüne aldığı kadın ile henüz bilinmeyen bir nedenle bir tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından kadın şoförün üzerine tiner dökerek yaktı. Kadın tutuklanırken soförün hayatını tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

DHA 23.02.2020 - 17:46

Zonguldak'ta kızdığı şoförü tinerle yakan kadın tutuklandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, öğrenci servisi içinde tartıştığı şoför Eray Ç.'nin üzerine tiner döküp ateşe veren Döndü Y. tutuklandı.

Perşembe günü Çaycuma Çay Mahallesi’nde meydana gelen olayda Mimar Sinan Ortaokulu’na öğrenci taşımacılığı yapan Eray Ç. öğrencileri evlerine bırakıp döndükten sonra minibüse aldığı Döndü Y. ile bilinmeyen nedenle tartıştı.

Döndü Y, yanında getirdiği tineri minibüse ve Eray Ç'nin üzerine dökerek ateşe verdi. Çevredeki vatandaşların müdahalede bulunduğu Eray Ç'nin vücudunun büyük kısmı yandı.

Eray Ç, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan Eray Ç, ardından Ankara'ya sevk edildi.

Eray Ç'nin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Öğrenci servisi de kullanılmaz hale geldi.

Polis, olayın ardından kaçan Döndü Y'yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Döndü Y. tutuklandı.

Sayfa Yükleniyor...