Türkiye'nin ilk ve tek elektronik müzik festivali Electronica Festival İstanbul onuncu yılında müzik severleri Suma Beach'te buluşturuyor.
FG 93.7 tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen Burn Electronica Festival İstanbul 2013, 1 Eylül Pazar günü öğlen 12.00'den gece 02.00'ye kadar Suma Beach'te müzikseverlere elektronik müzik şöleni yaşatacak.
Benzersiz eğlencesini Suma Beach'in atmosferiyle birleştirecek olan Electronica Festival Istanbul, bu sene de birbirinden önemli isimleri ağırlıyor. Elektronik müziğin en köklü isimlerinden, break-beat ve electro'nun öncüleri Plump DJs, Sharam Jey, Mario Basanov, Moon Boots ve FG 93.7 resident'ları festivalde sahne alıyor.
Ağaçlar içindeki Green Stage ve deniz kenarındaki Blue Stage olmak üzere 2 sahnede gerçekleşecek festival programı şöyle:
BLUE STAGE
12:00: FG Audio Therapy
14:00: Sezer Uysal
15:00: Doğuş Cihan & Mert Eser
16:30: Ömür Sarı & Altan Balgır
18:00: Yakuza & Style-Ist
19:30: Low Earth & İlker Aksungar
20:30: BeeGee & Ahmet Şendil
22:00: Plump DJs
00:00: Ferhat Albayrak
01:00: Barış Baş
GREEN STAGE
12:00: Ali Efe Dinç
13:00: Atacan Şafak
14:00: Doruk Guralp
15:00: Nisso
16:00: Batur Can
17:00: Orkun Bozdemir & Murat Tokuz
18:30: MOON BOOTS
20:00: MARIO BASANOV
21:30: SHARAM JEY
23:00: Murat Uncuoğlu & Alican
00:30: Mert Yücel
01:30: DJ Queto
FG 93.7 tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen Burn Electronica Festival İstanbul 2013, 1 Eylül Pazar günü öğlen 12.00'den gece 02.00'ye kadar Suma Beach'te müzikseverlere elektronik müzik şöleni yaşatacak.
Benzersiz eğlencesini Suma Beach'in atmosferiyle birleştirecek olan Electronica Festival Istanbul, bu sene de birbirinden önemli isimleri ağırlıyor. Elektronik müziğin en köklü isimlerinden, break-beat ve electro'nun öncüleri Plump DJs, Sharam Jey, Mario Basanov, Moon Boots ve FG 93.7 resident'ları festivalde sahne alıyor.
Ağaçlar içindeki Green Stage ve deniz kenarındaki Blue Stage olmak üzere 2 sahnede gerçekleşecek festival programı şöyle:
BLUE STAGE
12:00: FG Audio Therapy
14:00: Sezer Uysal
15:00: Doğuş Cihan & Mert Eser
16:30: Ömür Sarı & Altan Balgır
18:00: Yakuza & Style-Ist
19:30: Low Earth & İlker Aksungar
20:30: BeeGee & Ahmet Şendil
22:00: Plump DJs
00:00: Ferhat Albayrak
01:00: Barış Baş
GREEN STAGE
12:00: Ali Efe Dinç
13:00: Atacan Şafak
14:00: Doruk Guralp
15:00: Nisso
16:00: Batur Can
17:00: Orkun Bozdemir & Murat Tokuz
18:30: MOON BOOTS
20:00: MARIO BASANOV
21:30: SHARAM JEY
23:00: Murat Uncuoğlu & Alican
00:30: Mert Yücel
01:30: DJ Queto