Metrekaresi 6 bin 500 liraya 20. katta golf keyfi

DAP Royal Center'in tanıtım toplantısı İngiltere Kraliçesi Elizabeth ile Prens Philip'in canlandırıldığı mizansenle yapıldı.

Haberler 14.09.2010 - 15:45

Metrekaresi 6 bin 500 liraya 20. katta golf keyfi

DAP Yapı'nın, metrekaresi 3 bin 500 ile 6 bin 500 lira arasında değişen konut ve iş merkezi projesinin A Bloğunun 20. katında mini golf sahası bulunuyor.        

DAP Royal Center'in, ''Royalty'' kavramının her detayında olacağı belirtilen projesinin tanıtımı, İngiltere Kraliçesi Elizabeth ile Prens Philip'in canlandırıldığı mizansenle yapıldı.        

Projede; 120 ve 140 metrelik, 27 ve 30 katlı iki kule, kulelerin hemen yanında 13 katlı bir iş merkezi bulunuyor ve konsept 4 bin metrekarelik bir göletin içinde yükseliyor.

İki blok arasının kayıkla gidilebildiği gölet, iskelesi, ahşap köprüsü, taşlar, çakıllar ve fıskiyelerin yanında etrafını çevreleyen bitkilerle doğal ve mimari unsurların bir araya geldiği bir yaşam alanı sunuyor.      
 
6. kattan itibaren denizi gören dairelerin tavan yüksekliği 3,5 metre olan projede, A Blok'un 20. katına konumlanan mini bir golf pisti de bulunuyor.        

5 bin metrekarelik alanın sosyal tesislere ayrıldığı projede açık ve kapalı yüzme havuzu, iki katlı kapalı otopark ve fitness center yer alıyor.       

Büyüklükleri 60 ile 260 metrekare arasında değişen 210 residance, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki seçeneklerden oluşan projede daireler metrekaresi 3 bin 500 lira ile 6 bin 500 lira aralığında satışa çıkarılacak.
       
''MALTEPE'NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK BİR PROJE ÜRETTİK''
Maltepe'nin çehresini değiştirecek bir proje ürettiklerini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, sosyal tesisler ve otoparkın bittiğini, konutları 2 yıl gibi sürede sahiplerine teslim etmeyi planladıklarını söyledi.       

Yılmaz, daire fiyatlarının 308 bin lira ile 1 milyon 326 bin lira arasında değiştiğini belirtti.        

Proje bedelinin 150 milyon lira olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Projenin yüzde 25'inin satışı tamamlandı. B artı A grubuna hitap ediyoruz'' dedi.
      
İSTANBUL'DA ARAZİ FİYATLARI ÇOK YÜKSEK       
Yılmaz, başka bir soruya karşılık da İstanbul'da arazi fiyatlarının çok yüksek olduğunu, bir çok projede maliyetine çalışıldığını, İstanbul'da ciddi manada arazi sıkıntısı yaşandığını, bunun da hükümetin desteği ile aşılması gerektiğini belirtti.

Sayfa Yükleniyor...