TOKİ'den yeni ihaleler

Trabzon merkez Bahçecik'e konut, Akçaabat'a sosyal donatı, Yozgat'a ise sosyal güvenlik il müdürlüğü hizmet binası, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları için ihale açıldı.

Haberler 23.12.2009 - 15:26

TOKİ'den yeni ihaleler

Buna göre  Trabzon merkez Bahçecik'e 190 adet konut, ticaret merkezi ve restoran, 24 derslikli ilköğretim okulu, Akçaabat İlçesine ticaret merkezi, cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatını yaptıracak.
        
Tünel kalıp sistemi ile 190 adet konut ve konvansiyonel kalıp sistemi ile ticaret merkezi, restoran, ticaret merkezi, 24 derslikli ilköğretim okulu, cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesinin ihalesi, 14 Ocak 2010 tarihinde saat 14.30'da ''açık ihale usulü'' ile TOKİ'de gerçekleştirilecek.
        
Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.
                
YOZGAT SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI  
TOKİ Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını da yaptıracak.
        
İhale, 13 Ocak 2010 tarihinde saat 14.30'da TOKİ'de ''açık ihale usulü'' ile yapılacak.
        
Sadece yerli isteklilerin katılabileceği ihalede işin süresi 550 gün olarak belirlendi.
                 
İHALE ŞARTLARI          
Trabzon merkez Bahçecik'e konut, Akçaabat'a sosyal donatı, Yozgat'a ise sosyal güvenlik il müdürlüğü hizmet binası, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatlarına katılmak isteyenler şartnameyi her ihale için ayrı bedel ödeyerek TOKİ'den temin edebilecek.
        
Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak. 
      
İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalelerde katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Sayfa Yükleniyor...