Türkiye’nin İş Dünyası ve İK Liderleri CHRO Summit 2016’da buluşuyor

Türkiye’nin en güçlü 50 İK liderinin ödül alacağı CHRO Summit 2016, 15 Kasım’da Swissôtel The Bosphorus Istanbul’da gerçekleşiyor.

Haberler - ntv.com.tr 31.10.2016 - 16:11 | Son Güncelleme : 01.11.2016 - 17:18

Türkiye’nin İş Dünyası ve İK Liderleri CHRO Summit 2016’da buluşuyor

İnsan kaynaklarının en üst düzey temsilcileri kasım ayında çok özel bir organizasyon ile bir araya gelecek. Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde Türkiye’nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri belirleniyor.

Kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile Türkiye’nin önde gelen 1000 şirketinin insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları açıklandı.

Araştırma sonucunda En Güçlü 50 CHRO Ödül Töreni, 15 Kasım’da Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenecek olan CHRO Summit 2016’da gerçekleşecek.

CHRO fonksiyonunun bugünü ve geleceğinin tartışılacağı zirvede, Türkiye’de faaliyet gösteren 300’ün üzerinde önemli şirketin üst düzey yöneticileri ve CHRO’ları, uzman akademisyenler, sektör danışmanları, uzman basın mensupları, İK/Yönetim alanında çalışan profesyoneller ve sektör duayenleri yerini alacak.

KİMLER KONUŞACAK?

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan; Koç Holding CHRO’su Özgür Burak Akkol, Google Türkiye Direktörü Bülent Hiçsönmez, Turkcell İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Sağlam, Sodexo UK Teşvik ve Ödüllendirme Hizmetleri Başkan Yardımcısı John Sylvester, Acıbadem Sağlık Grubu İcra Kurulu Üyesi Birol Sümer, Borusan Holding CHRO’su Semra Akman, Akbank İnsan Kaynakları ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Hürriyet İcra Kurulu Üyesi Tuba Köseoğlu Okçu, Siemens Türkiye İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy, Vestel Ventures Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ultav, Kibar Holding CHRO’su Eşber Çekiç, HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede, Migros CHRO’su Demir Aytaç, IBM İş Birimi Müdürü Uğurtan Uğur, Arçelik CHRO’su Buket Çelebiöven ve uzman basın mensupları; Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent ve daha birçok önemli isim zirvede konuk konuşmacı olarak yer alacak.

İnsan kaynakları yöneticilerinin gündemindeki konulara paralel olarak belirlenen oturumlarda;

-Yönetim ve İcra Kurullarında İK’nın rolü

-Yeteneğin yeniden tanımlanması

-İş’te gelecek: Endüstri 4.0 ve İK’da dijitalleşme etkisi

-İşveren markasında kritik başarı faktörleri

-Yetenek savaşlarında yeni dönem: Yetenek kazanımı, yetenek yönetimi, şirket bağlılığı sağlama ve yetenek geliştirme

-Global düşün yerel karar ver: Global ölçekte yerel uygulamaların önemi

-Motivasyon önemli: Teşvik ve takdir mekanizmalarına dair pratik uygulamalar

-Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi’nin geleceği ve otomatik katılım başlıkları ele alınacak.

Zirvenin ayrıntıları www.chrosummit.com.tr adresinden takip edilebilir.

TÜRKİYE’NİN EN ETKİN 50 CHRO’SU BELİRLENDİ

Kapsamlı bir araştırma metodolojisiyle Türkiye’nin önde gelen 1000 firmasının CHRO’ları üzerinden gerçekleştirilen ve altı ay süren araştırmada, adayların kritik CHRO başarı kriterlerindeki performansları danışma kurulu tarafından incelenerek, şirketlerin en önemli sermayesi olan insan kaynağını en etkin biçimde yöneten, kurum öncelikleri doğrultusunda fark yaratan, değer katan, benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi belirlendi. “Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi / En Güçlü 50 CHRO” araştırmasıyla belirlenen liderler ödüllerini CHRO Summit 2016’da alacak.

Sayfa Yükleniyor...