Grip tedavisi gören avukat öldü

Mersin'de 31 yaşındaki Avukat Hüsnü Uysal, grip şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Avukatın kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda belirlenecek.

ntv.com.tr 15.03.2015 - 23:00

Grip tedavisi gören avukat öldü

Avukat Hüsnü Uysal, gribe bağlı enfeksiyon şikayeti ile Anamur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastalığın ilerlediğinin belirlenmesi üzerine yoğun bakım ünitesine yatırılan Uysal, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Habertürk'ün aktardığına göre, genç avukat için Anamur Adliye Sarayı önünde tören düzenlendi. Törene Cumhuriyet Başsavcı vekili Murat Özmek, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Baro Başkan Yardımcısı Sami Dündar, Anamur Baro Temsilcisi Mehmet Doğan, avukat arkadaşları ve çok sayıda kişi katıldı.

"BULAŞABİLİR" DİYE CENAZE ARAÇTAN İNDİRİLMEDİ 

İskele Mahallesi'ndeki evinden alınarak adliyeye getirilen genç avukatın cenazesi, doktorların, "Bulaşma riski olabilir" endişesi ile araçtan çıkarılmadı. Uysal'ın emekli öğretmen babası Kadir ve avukat kız kardeşi Seda Uysal güçlükle ayakta durabildi. 

Yaklaşık 2 ay önce de grip şikayeti ile tedavi gördüğü belirtilen Uysal'ın cenazesi, öğle namazına müteakip kılınan namaz ardından Güleç Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Sayfa Yükleniyor...