2016 MTV Avrupa Müzik Ödül Töreni’nde Sahne On Republic’in

Rock müziğin güçlü temsilcilerinden One Republic, uluslararası arenada fazlasıyla sevilen ve bu yıl 6 Kasım Pazar günü saat 20.00’de Rotterdam’da gerçekleşecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde sahne alacak.

Haberler - ntv.com.tr 04.11.2016 - 10:40

2016 MTV Avrupa Müzik Ödül Töreni’nde Sahne On Republic’in

1994 yılından itibaren MTV Avrupa Müzik Ödülleri, dünyanın en prestijli müzik ödül töreni olarak biliniyor. 2012 MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Almanya’nın Frankfurt şehrinde, 183.5 milyon oylama katılımı ve 39.4 milyon izleyici ile bir rekora imza atarak gerçekleşmişti. Bunun yanı sıra şovda, hayranlara mümkün olan her an her alandan şova dahil olma imkanı sağlanması ile beklenenin üzerinde bir sosyal medya iletişimi de sağlanmıştı.

Daha önceki Avrupa Müzik Ödül törenlerinde; Beyonce, Katy Perry, Taylor Swift, Jay-Z, Rihanna, Green Day, Madonna, Justin Bieber, Shakira, No Doubt, Kanye West, Selena Gomez, Bon Jovi, Alicia Keys, Tokio Hotel, Red Hot Chili Peppers, Kings of Leon, U2, Coldplay, Prince, Lady Gaga gibi dünyanın en gözde ve ikonik sanatçıları performanslar sergilemişti.

SAHNE İLK KEZ ONE REPUBLIC’İN

Bebe Rehxa’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek 2016 MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde One Republic’in yanı sıra Bruno Mars, Shawn Mendes, DNCE, Lukas Graham ve Zara Larsson da sahne alacak.

Dünya turlarını dördüncü albümleri, Oh My My’i tamamlamak için gezdikten sonra, One Republic ilk kez MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde sahne almak için Rotterdam’a iniş yapıyor. Dünya çapında üne sahip rock müzik grubu 2 yılda, Moskova, Paris, Tokyo, Londra ve Meksiko gibi 154 şehir, 26 ülke gezdi.

Sayfa Yükleniyor...