Gençlik filmi 4N1K’nin devam halkasından ilk afiş yayınlandı. Büşra Yılmaz’ın ‘4N1K’ adlı kitabından sinemaya uyarlanan filmin ikincisinde yine ilk filmdeki kadro yer alıyor. Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cihan Şimşek’in başrollerde yer aldığı film 4 Mayıs’ta vizyona giriyor.

‘4N1K-2’de yine önceki filmde olduğu gibi arkadaş grubunun başı dertten kurtulmuyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, ilişkilerini çetenin diğer üyelerinden saklar. Aralarına yeni katılan Barış ise, Ali’nin hayatını zorlaştırmaya başlamıştır. Grubun aksi üyesi Gökhan, hayallerindeki kız ile birlikte olmak için türlü fedakarlıklar yapmak zorunda kalır. Sinan ise artık tüm cazibesini kaybedince, güzellik kavramını sorgulamaya başlar. Büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olan Oğuz, annesi Zeliş Sultan’a hayatının en büyük kabusunu yaşatır. Bütün bu kargaşa içerisinde arkadaşları ve aşkı arasında kalan Yaprak, büyük bir sınav vermek zorunda kalır.

4N1K, 2017 yılında vizyonda kaldığı 13 hafta içinde toplam 463 bin 196 kişi tarafından izlenmiş, vizyona girdikten sonra iki hafta boyunca listenin zirvesinde kalmayı başarmıştı.