5 saatlik Black Mirror: Bandersnatch filminin fragmanı yayınlandı

Netflix’in dizi olara yayınlanan Black Mirror’dan bağımsız olarak hazırladığı 5 saatlik film Black Mirror: Bandersnatch’in fragmanı yayınlandı. Film, bu akşamdan itibaren seyirciyle buluşuyor.

28.12.2018 - 09:47

5 saatlik Black Mirror: Bandersnatch filminin fragmanı yayınlandı

Netflix’in sevilen bilim-kurgu dizisi Black Mirror'ın yeni sezon bölümleri beklenirken 5 saatlik Black Mirror: Bandersnatch filmi sürprizi geldi. Netflix, bu akşam yayınlanacak Black Mirror: Bandersnatch filminin fragmanını yayınladı.

Black Mirror: Bandersnatch, fantastik bir romanı oyuna dönüştüren genç bir programcının maceralarını ele alacak. Filmin başrolünde Fionn Whitehead, yönetmen koltuğunda ise David Slade yer alıyor.

312 dakika uzunluğundaki film, interaktif bir yapıda olacak ve Netflix’in yeni geliştirdiği “Kendi maceranı kendin seç” özelliği kapsamında hikaye izleyicinin seçimlerine göre ilerleyecek.

BLACK MIRROR: BANDERSNATCH FRAGMANI

Netflix’in filmle ilgili açıklaması şöyle:  1984 yılında genç bir programcı, kapsamlı bir fantastik romanı video oyun olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar ve çok geçmeden kendini akıl almaz bir mücadelenin içinde bulur.

Sayfa Yükleniyor...