Arda Kural beyazperdeye döndü

Uzun süredir psikolojik hastalığı nedeniyle tedavi gören ve zor günler geçiren oyuncu Arda Kural'ın rol aldığı Nefrin 2 Haziran’da vizyona giriyor.

05.05.2017 - 09:29 | Son Güncelleme : 05.05.2017 - 09:36

Arda Kural beyazperdeye döndü

Arda Kural Nefrin isimli korku filminde başrolleri Tuğba Özay ve Metin Yüksel ile paylaşıyor. Filmde kardeşine büyü yapılan Enes karakterini canlandıran Kural, “Kötü günler geride kaldı, kendimi işime verdim. Tekrar sinema ve dizi projeleri görüşmelerine başladım. Nefrin filmi ile tekrar sektöre giriş yaptım. Filmimiz 2 Haziran’da vizyona giriyor. Çekimlerde bol bol güldük ve eğlendik” dedi.

FİLMİN KONUSU

Aras ve Enes adında iki gencin başından geçen olaylar konu ediliyor. Babaları vefat edince hayatlarının tamamen değişeceğini düşünürler. Ancak Enes’in eşi babadan kalma mirasın ikiye bölünmesinden rahatsızdır. Tek derdi Araf’tan kurtulmaktır. Büyülere ve doğaüstü güçlere son derece bağlı olduğundan planlarını bu doğrultuda yapmaya başlar. Enes’i ikna etmesi çokta zor olmamıştır. Araf’a delirmesi için büyük bir büyü yapılır. Bu büyü Araf’ın gördüğü rüyaların etkisinde kalarak delirmesine neden olur.

NEFRİN FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...