Astrolog Burcu İnci’den 2018 astroloji ajandası

Astrolog Burcu İnci 2018 yılının her bir gününe ait gökyüzü olaylarını inceledi ve ajandada topladı.

05.01.2018 - 12:40 | Son Güncelleme : 10.01.2018 - 10:53

Astrolog Burcu İnci’den 2018 astroloji ajandası

MÖ 2500 yılından beri, insanların gökyüzüne bakarak anlamlandırmaya çalıştığı gezegen hareketlerinin sevdalısı olarak okuyan, araştıran, gözlemleyen, çalışmalar yapan, seminerler düzenleyen ve bireysel koçluk yapan Burcu İnci, herkesin astrolojiden günlük hayatında işlevsel olarak faydalanmasını istiyor. İnci, 2018 yılının her bir gününe ait gökyüzü olaylarını sizin için inceledi ve ajanda da topladı.  

“Hepimizin kullanım kitapçığı gökyüzünde saklı” felsefesi ile yola çıkarak, doğru zamanda doğru bilgiyi verebilmek, hem kendimizi hem de karşımızdakilerin davranışlarını anlayabilmek. Bu sayede, hem davranışsal boyutta kişisel farkındalığa varmak, hem de karşımızdakini ve yaşantımızı olduğu gibi kabullenebilmemizi sağlamak. Yani bilmek, anlamak, kabul etmek ve mutlu olmak.  

Burcu İnci, '2018 Astroloji Haritası' çıktı, kitapçılarda...

Burcu İnci, '2018 Astroloji Haritası' çıktı, kitapçılarda...

Ajandanın kullanımı ise oldukça basit. İnci, her ayın başında o aya özgü genel bir yorum yazdı. O ay içerisinde gezegenlerin hareketlerini ve bu hareketleri sırasında hangi burçlarda olacaklarını, “Merkür Oğlak Burcunda/ Merkür Kova Burcunda” gibi örneklerle belirtti.

Sonra burç değiştirecek veya Retro harekete başlayacakları/bitirecekleri, yani değişim olacakları daha “koyu ve kalın” yazarak işaretledi. Her güne dair gökyüzü durumunu da benzer şekilde oluşturdu. Tüm yorumları İstanbul, Türkiye koordinatları üzerinden aldı. 

Burcu İnci

Burcu İnci

BURCU İNCİ KİMDİR?  

Kabataş Erkek Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunudur. Amerika Montclair State Üniversitesi'nde tam burslu olarak yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü.15 yıldır kurumsal hayatın içinde olan İnci, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde yönetici olarak görev aldı. Gıda ve telekomünikasyondan sonra halen enerji sektöründe çalışmaya devam etmektedir. Hobi olarak başladığı astrolojiyi, bilim ve felsefe boyutunda yaşamaya başladıktan sonra birikimini paylaşmak için AstroLogos'u kurdu.

Sayfa Yükleniyor...