Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bu sabah geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yumdu.

08.02.2017 - 12:43 | Son Güncelleme : 08.02.2017 - 16:19

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Aralarında Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Müslüm Gürses gibi birçok ünlü isimle çalışmalara imza atan Ayşe Ersayın bu sabah kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ersayın'ın Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği öne sürüldü.

ERSAYIN'IN ÇALIŞTIĞI SANATÇILAR

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Zerrin Özer, Muazzez Abacı, Bülent Ersoy, Müslüm Gürses, Kenan Doğulu, Ayşegül Aldinç, Ahmet Kaya, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Yıldız Tilbe, Hülya Avşar, Zuhal Olcay, Diana Ross, Shirley Bassey, Dionne Warwick, Al Jarreau, David Sanborn, Salif Kama.

Ayşe Ersayın
Ayşe Ersayın

AYŞE ERSAYIN KİMDİR?

Ayşe Ersayın, Özel Yükseliş Koleji'ni bitirdikten sonra Bülent Osma ile evlendi. Uzun süren evliliğinin ardından, eşinden ayrıldı ve İstanbul’ a yerleşti. TRT de yayınlanan bir cumartesi eğlencesi programında Aydoğan Ergezen’e asistanlık yaptı.

Star televizyonunun kurulmasıyla birlikte Aydoğan Ergezen'le birlikte bu kanala geçti. Bir sene yönetmen yardımcılığı yaptıktan sonra Pazarlık isimli müzik eğlence programını yapmaya başladı. Kısa bir süre sonra Cuma Postası isimli programla yapımcı yönetmenliğe adım attı.

Star TV'de Piknik, Salı Pazarı, Kabere Kiboş, Şamata, Benimle Oynarmısın yarışması, Jazz Festivali gibi programlara imza attı. Uzun bir süre bayram özel proglamları ve yılbaşı eğlence programları hazırladı.

Sayfa Yükleniyor...