Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, yeni makyaj ürünleri, konserler, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar, son güzellik trendleri, dans ve spor aktiviteleri ve sürprizlerle dolu Beauty Fest 3 gün boyunca en güzel anlarıyla katılımcılarını bekliyor

GÜZELLİK VE BAKIM MARKALARI GELİYOR 

Festivale katılan güzellik ve bakım markaları, make-up şovlar, makyaj uzmanları ile sohbetler ve eğlenceli yarışmalar gibi etkinlikler gerçekleştirerek, en yeni ürün ve teknolojilerle festivale renk katmaya geliyor.

RENKLİ İSİMLER BEAUTY TALKS'TA 

Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı “Beauty Talks”ta, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor!

MÜGE BOZ GÜZELLİK SIRLARINI PAYLAŞACAK

Sevilen oyuncu Müge Boz, Schwarzkopf Gliss ile workshop alanında, festivale katılanlarla güzelliklerini sırlarını paylaşmaya geliyor. Beauty Fest, ünlü markaların en beğenilen ürünlerine, BIG SALE Kampanyaları ile inanılmaz indirimlerle sahip olma fırsatı sunuyor!

GÜN BOYU MÜZİK VE KONSER 

4 Mayıs Cuma günü pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü ise Fettah Can Beauty Fest sahnesinde sizinle buluşmaya geliyor! Festivalin final konseri, 6 Mayıs günü CIELO ile Beauty Party ile yapılıyor.  Beauty Fest'te gün boyu ise Serdar Örs, Mehmet Koç ve Erdem Şenel dj setleriyle eşlik edecek.

Beautyfest, Beauty Influencer Awards’18 ile Sosyal Medyanın Yeni Influencerlarını Seçiyor! Beauty Fest, Beauty Influencer Awards’18 ile sosyal medyanın yeni influencerlarını seçiyor! Ayşe Tolga, Styleboom, Melodi Erbirliler, Meriç Keskin, Ojemrujumrimelim, PuCCa, Sebibebi, Uğur Kıral ve Zeynep Soylu’dan oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle kazanan kişiler, 4 Mayıs Cuma gecesi özel bir gece ile ödüllerini almak için bir araya geliyor. 

KATILIMCILAR

2018’in bahar ve yaz güzellik ve bakım trendlerinin takip edilebileceği festivalin katılımcıları arasında; Estee Lauder, Unilever, Toni&Guy, Diadermine, Catherine Arley, Rosense, Flormar, Golden Rose, Nivea, Glohe/Incia, Doctor B, Schwarzkopf Gliss, Schwarzkopf Palette, Philips, Nubia, Kryolan, Beliz, Tarko, Kotex, Dyson, b-fit, Uber ve Golf yerini alıyor.