NTV

Çağan Irmak'ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’in afişi yayınlandı

Sanat
Ekran Görüntüsü (3042).png

‘Babam ve Oğlum’, ‘Issız Adam’, ‘Dedemin İnsanları’ ve ‘Unutursam Fısılda’ gibi Türk Sineması’nın unutulmaz filmlerine imza atan başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı son filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’te seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin tanıtımının ardından afişi de görücüye çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk Sineması’nın unutulmaz filmlerinin ardındaki isim Çağan Irmak, yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’te gizem dolu bir hikaye ile seyirci karşısına çıkacak. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Çağan Irmak’ın aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı ‘Çocuklar Sana Emanet’in başrolünde yıldız oyuncu Engin Akyürek yer alıyor.

Akyürek’e Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi isimlerin eşlik ettiği film bol sürprizli kurgusu ve sürükleyici konusuyla izleyenleri şaşırtacak. Film, Engin Akyürek’in canlandırdığı Kerem adlı karakterin başından geçen travmatik kaza sonrası geldiği kasabada ortaya çıkan sıra dışı olayları gerilimli bir dille anlatıyor.

‘Çocuklar Sana Emanet’in Reprodüksiyon imzasını taşıyan afişi, filmle ilgili küçük ipuçları verirken gizem dolu görsel diliyle de seyircide şimdiden merak uyandırıyor.

'ÇOCUKLAR SANA EMANET’ TANITIMI - İZLE (23 MART’TA SİNEMALARDA)

ETİKETLER