Gülse Birsel: Cem Yılmaz ile rekabet etmem

Gülse Birsel Aile Arasında ile Arif V 216 ile ilgili bir soruya "Sinemada Cem Yılmaz ile rekabet etmem" dedi ve yeni dizisinin tarihini açıkladı. Birsel rekabet ve dizi hakkındaki yanlış anlaşılmaları da sosyal medya hesabından düzeltti.

DHA 06.11.2017 - 08:39 | Son Güncelleme : 06.11.2017 - 14:56

Gülse Birsel: Cem Yılmaz ile rekabet etmem

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, önceki gün Kadıköy Tepe Nautilus’ta, ‘Tepede Sohbet’ etkinlikleri kapsamında Oylum Talu’nun konuğu oldu.

"HEPİMİZİN GİŞESİ BOL OLSUN"

Senaryosunu yazıp, başrolünü oynadığı Aile Arasında filminin, Cem Yılmaz’ın, Arif V 216 projesiyle karşılaştırılmasına oyuncu, “Sinemada Cem Yılmaz ile rekabet etmem. Önemli olan özenilmiş ve sinema perdesine yakışır işler olsun. Seyirci iyi komediler izlesin, hepimizin gişesi iyi olsun” diye konuştu.

AİLE ARASINDA FRAGMANI İZLE

HER BÖLÜMDE FARKLI BAŞROL 

Gülse Birsel, yeni dizisi içinse, “Ocak ayında yayına başlıyor.  Şu an için isimleri belli olan oyuncularımız Çağlar Çorumlu, Derya Karataş, Sarp Apak, Cengiz Bozkurt ve Bartu Küçükçağlayan. Her bölümde farklı bir oyuncumuz başrolde olacak” dedi.

BİRSEL'DEN DÜZELTME

46 yaşındaki oyuncu DHA'nın haberiyle ilgili sosyal medya hesabından bir açıklaya yaptı: “Rekabet yok, ikimiz de kaliteli komedi tarafıyız” dedim. Dizide de “Her hafta başka başrol” demedim. “Her hafta rol ağırlığı değişir”dedim."

ARİF V 216'NIN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ - İZLE

Sayfa Yükleniyor...