!f İstanbul’da ön satışlar başlıyor (Bağımsız Filmler Festivali)

“Phantom Thread”den “Lady Bird”e, “The Disaster Art-ist”ten “Professor Marston The Wonder Women”a, yılın merakla beklenen filmlerinin Türkiye galalarına evsahipliği yapacak olan !f İstanbul’da ön satışlar yarın başlıyor.

01.02.2018 - 12:30

!f İstanbul’da ön satışlar başlıyor (Bağımsız Filmler Festivali)

Üç gün sürecek ön satışlarda bütün filmlere %10 indirim uygulanırken, bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkan !f İstanbul, temaya ilham vermiş isimlerden Jane Goodall ve David Bowie hakkında yapılmış filmleri de sinemaseverlere ücretsiz ulaştıracak.

İş Bankası'nın 6. kez ana partnerliğinde gerçekleşecek ve 36 ülkeden toplamda 111 filmin gösterileceği 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 15 Şubat’ta başlayacak. Festival, bağımsız sinemanın en iyilerini, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini sinemaseverlerle buluştururken, !f music filmleri ve etkinlikleriyle müzik tutkunlarının odağı olacak, dijital yayın ağı Yeni !f ² ile de 33 farklı şehre !f filmlerini götürecek.

BİLETLER ÖN SATIŞA ÇIKIYOR

Yılın iddialı filmlerinin Türkiye galalarına ve yurtdışından tanınan yönetmenlere ev sahipliği yapacak olan !f İstanbul’da ön satışlar yarın ise (2 Şubat) başlayacak.. %10 indirim fırsatının sunulacağı ön satış, 4 Şubat Pazar, gün sonuna kadar devam edecek. 

Ön satışı kaçıranlar 5 Şubat'tan itibaren biletix perakende satış noktalarından, 10 Şubat'tan itibaren de festival gişelerinden biletlerini satın alabilecek.

Sayfa Yükleniyor...