Game of Thrones'un Sir Gregor'u Türkiye'de

Bu sene ilki düzenlenen ve oyun dünyasını Uniq İstanbul’da bir araya getiren GoblinCon Game of Thrones'ta  Sir. Gregor Cleganen karakterine hayat veren Hafthor Julius Bjönsson'u ağırladı.

Haberler - DHA 01.10.2017 - 14:09

Game of Thrones'un Sir Gregor'u Türkiye'de

Oyun dünyasını bir araya getiren D&R ve Goblincon'un en büyük sürprizi, Game of Thrones'tan Gregor 'The Mountain' Clegane karakteriyle tanıdığımız, 3 kez üst üste dünyanın en güçlü adamı seçilen Hafthor Julius Bjönsson oldu. 

Oyun meraklıları ve Game of Thrones hayranları iki gün boyunca  uzun kuyruklar oluşturarak ünlü yıldız ile fotoğraf çekilme şansı yakaladı. Oyunseverler ayrıca Sir Gregor'a markalı sevilen ürünleri de imzalattı.

"TÜRKLER ÇOK SICAKLAR, YEMEKLERİNİ ÇOK BEĞENDİM"

İmza ve fotoğraf çekiminin ardından konuşan Bjönsson, Türkiye'ye ikinci kez geldiğini ve İstanbul'un çok güzel olduğunu söyledi. hayranlarına heyecanlı olmaya devam etmelerini gerektiğini kaydeden Bjönsson son bir sezon daha olduğunu ve güzel geçeceğini kaydetti.

İstanbul'u gezmeye çok fırsatı olmadığını dile getiren Bjönsson, "Ama yemekleri çok beğendim. Zaten çok yemek yerim. İnsanlar dost canlısı ve sıcaklar. Geçen sene kick box üzerine bir film çektik, bu sene sonunda çıkacak.  Filmde Jean-Claude Van Damme'da oynuyor, bende filmin asıl kötüsünü oynuyorum. Türki insanına bu kadar nazik olup beni güzel karşıladıkları için teşekkür ederim" dedi.

Sayfa Yükleniyor...