Kanye West Ermenistan'da hızını alamadı, göle atladı

Kanye West eşi Kim Kardashian'ı Ermenistan ziyaretinde yalnız bırakmadı. Kanye Erivan'da ücretsiz bir konser verdi. Ancak konser sırasında göle atlayınca polis konseri durdurdu.

ntv.com.tr 14.04.2015 - 11:23

Kanye West Ermenistan'da hızını alamadı, göle atladı

Kim Kardashian ile beraber Ermenistan'a giden eşi ünlü rapçi Kanye West Erivan'da bir konser vermek istedi.

Konsere hızlı başlayan 37 yaşındaki ABD'li rapçi konser alanında bulunan göle atladı. Kanye West'in göle atlamasıyla birlikte seyirciler önce hafif bir şaşkınlık yaşasa da ardından birer birer göle girerek West'in etrafını sarmaya başladı. Korumalar da göle atlayarak Kanye'yi izdihamdan kurtardı.

Polis ise bu olaydan sonra konseri durdurdu. Kim Kardashian da Twitter'da eşini destekleyererek "Binlerce kişi oradaydı. Kanye'nin göle atladığını görenler de onun yanına koştu."  şeklinde bir paylaşımda bulundu. 

Kanye West Kimdir?

Kanye Omari West (d. 8 Haziran 1977) ABD'li rapçi, hip hop prodüktörüdür.The College Dropout adlı ilk albümü 2004'te piyasaya çıktı, Late Registration 2005'te, ve üçüncü albümü, Graduation, 2007'de piyasaya çıktı. İlk üç albümü birçok ödül (12 Grammy Ödülü dahil), çok güzel eleştiriler ve ticari başarılar kazandı. Müzik hayatına yapımcı olarak başlayan Kanye West, kısa sürede rap şarkıcılığında yükselmeye başladı. 

Her ödül töreninde gözükerek ya da performans göstererek yüzünü bilinçlere kazıdı. Çektiği videolar kendi içlerinde birer olaydı. Rolling Stone dergisine kapak oldu. Üreticilik ve yapımcılık yeteneği, kendisine yaptığı “Gold Digger”, “Jesus Walks” gibi parçaların dışında, Jay-Z ve Ludacris gibi rap sanatçıları için hitler çıkarttı.

Ayrıca Kanye West 2009 MTV Müzik Ödülllerinde Taylor Swift'in aldığı ödüle sahneye çıkarak tepki göstermiş ve bu ödülü Beyonce'nin hak ettiğini söylerek yine akıllara kazınmış herkesi şaşırtmıştır.

Sayfa Yükleniyor...